Skocz do zawartości

Proble z portem szczelinowym


pawlos7777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie spadaja dB.. :)

 

Właśnie coś w tym jest mam go w budzie 55 i port okrągły 10cm/27 i jakoś dziwnie to gra bo w środku OK ale poza samochodem to już słabo; mam wzmaka PY-2H30R z tego co czytałem to dość dobrze zasila lanzara bo podłączyłem go pod BLAUPUNKT GTA 470 od razu widać że za słaby Więc powiedzcie co jest z tym lanzarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
ale poza samochodem to już słabo

 

A czego chcesz od głośnika za 259 zł. :) i który ma pomierzone 275W RMS ??

Nie róbmy sobie jaj !

Ja mam dwa takie przetworniki w budzie bass-reflex 10cm x 27 cm, czyli strojenie ok 34-35 Hz

i nie narzekam na brak bassu przy HH, a i na osiedlu "NA ZEWNĄTRZ" też mnie słychać :P

I tak jak napisał Gilotyn@ nie róbmy sobie jaj ! To ma grać dla Ciebie, a nie dla całego miasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomysleliscie ze nie kazdy jest taki skromny jak wy :P (wzorce do naśladowania hahaha) poza tym to wszystko nie jest dla mnie Jeśli chcecie pomóc z góry dziękuje a subiektywne wypowiedzi prosze zatrzymac dla siebie YO

 

To niech sobie kolega wrzuci Lanzar MAX15 razy dwa, zestroi budę na 30Hz ( może nie upali suba :) ) i będzie go słychać na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa jest o 30cm po co piszecie jakies info ktore mnie nie interesuja ( ze znajomymi na gg takie teksty) prosze o zwykłą pomoc nie o wyrwane z kontekstu monologi Usłyszeliście raz u kogoś ze za głośno żle ma inne poglądy to już jest "badziewny" ok to jego styl czy ja jestem na forum z pozerami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałeś konkretną propozycję od kompetetnej osoby, czego chcesz więcej?

Ostatnio poszedł earthquake 12" za 250zł z serii Extreme T3(700W RMS i 3" cewka), wystarczyło tylko zagadać do sprzedawcy i od ręki zakończył aukcję i sam taką kasę zapronował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wzmaka PY-2H30R z tego co czytałem to dość dobrze zasila lanzara
pasują do siebie jak siodło do świni :P:P Peiying nie potrafi dobrze rozbujac nawet lanzara 10 a co dopiero 12, próbowałem max 10 na peiyingu i mojej T500 i zupełnie inne granie a alpina ma tylko 150rms a głosnik latał jak szmata i przy tym zagrał całkiem przystępnie jak na lanzara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...