Skocz do zawartości

Skrzynia


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co piszesz i o co pytasz, wydaje mi się, ze chcesz wydać dosc sporo gotówki, a masz mała wiedzę na temat car audio. Pytasz o poszczególne składniki systemu a nigdy o cały system... i wydaje mi sie, ze dobrze sie to nie skończy, a już na pewno za bardzo polegasz na opiniach użytkowników forum bez posłuchania czegokolwiek. Z tego sprzętu jaki kupujesz i o jaki pytasz, polecałbym po prostu zebrać całość gotówki jak chcesz przeznaczyć i podjechać do dobrego instalatora, porozmawiać z nim, posłuchać czegokolwiek aby mieć rozeznanie czego oczekujesz... widac ze ewidentne zbyt mało czytasz a myslisz, ze jak włożysz dobre klocki i podłączysz to samo to zagra dobrze. A to cholernie duzy błąd, bo tak nie będzie. A nawet jak zagra to na tyle, ze Ci się spodoba, to prawdopodobnie zagra to na 20% mozliwosci sprzętu, czyli można byłoby to zrobić o wiele taniej. Serio, polecam zastanowić się czy jest sens w tej metodzie, czy nie lepiej u kogoś to zrobić. Doswiadczenia nie zastąpisz kupując drogi sprzet, bo i tak nie będziesz umiał go wykorzystać. Nie jest to wypowiedz aby Cię ośmieszyć czy zgnębić, po prostu szkoda byłoby żebyś wydał spore pieniądze i był niezadowolony.

 

Co do samej skrzyni to nic specjalnego to nie jest, to tania prosta skrzynia z wszystkimi tego zaletami i wadami. Wydaje mi się, ze celujesz w cos wiecej, ale nie wiem w co, bo nigdzie tego nie napisałeś. Szkoda kupowac woofery na przod za 2k, piec z dsp ponad dwa razy droższy, zwrotki customowe bez pomiarów... i ta mocno średnia skrzynia, w której w miare dobrze zagrają tylko wybrane głośniki. Dziwne to i nie klei mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zamówiłem skrzynki na forum to używałem kilka razy przejściowo tych od Bassera. Niby taki super sprzęt CNC mają a przedmuchy na łączeniach był takie że aż furczało. Po uszczelnieniu silikonem dawało radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem takie coś dla znajomego tylko pod 12cali, pier*olenia z tym co nie miara, ale fakt udało się zrobić mocną solidną skrzynkę i do tego okrągłą. Na szczęście nie musiałem tego oklejać materiałem, bo na to brakło mi pomysłu już. 

 

Najważniejsze jest to aby jednak tego kleju było na tyle żeby ta paczka się kupy trzymała, więc zasada stolarska klej dobrze trzyma jak kleju nima to sobie można w buty wsadzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...