Skocz do zawartości

Kopliwe woofery w duże drzwi


Ziutek50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, po przeszło miesiącu wertowania forum myślenia i kombinowania co włożyć do auta, mózg mi właśnie odparował :mur:

Pacjent to Corsa C 3 drzwiowa, więc furtki są dość duże. W poprzednim aucie Omega drzwi też były spore, ale te są większe.
 
Jednostką sterującą będzie Alpine W200Ri po przez zwrotnicę aktywną Erthquake (kupina od Mastaha). Zasilone Rodkiem R4100a2 w bi-wiringu.
Do tej pory miałem Hertz'a HV165, ale spuchł mi dystans i odkleił się magnes od kosza... Następnie zakupiłem na forum Phase Linear PCS 165.20.

 

Phase gra miękko i musi być cięty od 90-100Hz, granie Hertz'a bardzo mi odpowiadało dlatego też szukam czegoś co potrafiło by zadrżeć nogawką jak zestaw z HSK. Jak sami widzicie zatrzymałem się w sprzęcie 4 lata temu. HSK już nie robią, jego miejsce zajęły MPK (chyba), Nawet przypomniałem sobie o DLS r6a na które ostrzyłem kiedyś, kiedyś pazurki, ale ich też już nie ma. Rozważałem zakup Audio System AX165, ale musiał bym dołożyć złotówek do tweetera, chyba że z Omegi wydłubię okiełznane  HT25 Hertz'a, ale z chęcią bym ich nie ruszał.

 

Budżet do 800-1000zł na cały zestaw.

Wygłuszeniem furtek nie przejmować się, materiały potrzebne już jadą kurierem. Jak by ktoś się pytał o suba to jest nim Excursion sxe 10d2s w szczelinie 35l/34hz netto na MDF22 przednia ścianka 40mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja bym celował w używkę Focala KRX2
Jak by były jakieś to może bym się zastanowił, ale niema :( a nowe kosztują ponad dwa razy tyle ile chciał bym przeznaczyć. Kiedyś miałem okazję odsłuchiwać focale, nie pamiętam modelu, ale w podobnych pieniądzach. Po za darciem ryja, niczym mnie nie zachwyciły.

 

 

 


poza tym wszystkie o których pisałeś również można trafić w rozsądnym stanie i w dobrych pieniądzach.
To to ja wiem, ale problemem jest mój brak zdecydowania i ostrożność, nie śpię na  $$$ :(

 

 

 


Te dls'y sa na forumowej gieldzie. Te tansze dzisiaj wlasnie poszly ale drugie jeszcze wisza.
Widziałem oba na forum, te tańsze były już "zmeczone" na zdjęciach oczywiście. Te droższe...hmmm... ciut przesadzone z ceną... moim zdaniem. Widziałem też helony C4 ale tego mi wzmak nie uciągnie...

Nie ukrywam, że najbardziej napalony bym był na AS ax165 c2. choć jak by trafił na DLS'a też bym się nie gniewał.


Ktoś w ogóle na forum próbował Hertz'a MPK ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...