Skocz do zawartości

IVA w505 + PXA H800 kompatybilność


DzikiDzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wiem, miałem jednak nadzieje ze stacja to ogarnie, czy wygodniej to nie wiem, pewnie kwestia przyzwyczajenia, z chęcią pozostałbym przy strojeniu z w505 jeżeli byłaby taka możliwość.

Tylko komp lub rux, nie ma innej opcji jesli chodzi o 800-tke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wrażeniach nic nie mogę jeszcze napisać, a jak już będzie wszystko siedziało to tez nie będzie miarodajnego porównania gdyż jestem w trakcie przesiadki z 2-way na 3-way - czekam na słupki, a proc wpadł bo cena była ok. Co do sterowania - co tu można więcej pisać, ekran nie wielki, mało czytelny, poruszanie się po ustawieniach nie jest intuicyjne. Uważam że pod tym względem stacja wypada dużo lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co do sterowania - co tu można więcej pisać, ekran nie wielki, mało czytelny, poruszanie się po ustawieniach nie jest intuicyjne. Uważam że pod tym względem stacja wypada dużo lepiej.

W żadnym z powyższych się nie zgodzę , ale uszanuję Twoją opinię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat sterowania można zaliczyć do upodobań/przyzwyczajeń dlatego nie ma tutaj prawdy - kwestia gustu.

Bardziej kwestia przyzwyczajenia... Ja mam 502 + 701 i steruję z poziomu stacji, i każdy kto siedział u mnie w samochodzie (wychowany na ruxie) błądzil jak dziecko we mgle... W drugą stronę jest analogicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej kwestia przyzwyczajenia... Ja mam 502 + 701 i steruję z poziomu stacji, i każdy kto siedział u mnie w samochodzie (wychowany na ruxie) błądzil jak dziecko we mgle... W drugą stronę jest analogicznie

 

Nie tylko to .

Przyciski  ( a nie ekrany dotykowe pierwszych generacji ) , klawisze bezpośredniego dostępu do funkcji bez błądzenia po menu, grafika do obrazowania każdej wprowadzanej zmiany  itd . To nie są rzeczy subiektywne .Przyzwyczajenia to już sprawa wtórna 

Ele finalnie najważniejsze jest co ustawić a nie czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko to .

Przyciski ( a nie ekrany dotykowe pierwszych generacji ) , klawisze bezpośredniego dostępu do funkcji bez błądzenia po menu, grafika do obrazowania każdej wprowadzanej zmiany itd . To nie są rzeczy subiektywne .Przyzwyczajenia to już sprawa wtórna

Ele finalnie najważniejsze jest co ustawić a nie czym :)

Moje spostrzeżenie dotyczyło tyko płynności posługiwania się menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...