Skocz do zawartości

Wymiana zestawu Mark Levinson w aucie Lexus Gs300/LS460


lastyh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zanoszę się z zamiarem kupna auta LEXUS GS 300 mk3 lub LS 460. Stąd moje pytanie. Czy da sie w jakiś sposób obejść nagłośnienie MARK LEVINSON w tych autach i zastosować coś swojego??

 

Problemem wydaje się brak jakichkolwiek ramek pod radia nawet na Aliexpress brak. Drugi problem to zintegrowany ekran dotykowy jakby z radiem w jednym i nawigacją. 

 

Czy ktoś przerabiał to w tych autach i ma jakieś doświadczenie?? Jak nie da rady niestety będę musiał zrezygnować z tych aut. 

 

ps. Z tego co widzę temat montażu własnego radia w nowych autach jest coraz trudniejszy.

 

Linki do wersji Lexusów o których mowa

https://www.otomoto.pl/osobowe/lexus/gs/iii-2004-2011/?search%5Bcountry%5D=
https://www.otomoto.pl/osobowe/lexus/ls/iv-2006/?search%5Bcountry%5D=

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka z zestawu jest z kompletem wtyczek ISO, zarówno wejście i wyjście sygnału, jak nie chcesz ciąć to na pewno będą przejściówki z radia i ori instalacji na ISO jednak to kolejna para wtyczek. Autko nie będzie na gwarancji wiec śmiało możesz ciąć, zlutować i zaizolować, im mniej łączeń tym lepiej (bynajmniej dla mnie i mojej psychiki hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gms nie "naprawi" magicznie tego co otrzyma z radia, niemniej za nie duże pieniądze daje spore możliwości pozostając z ori jednostką, ciekawa opcja.

DDA-435 wychodzi z produkcji, a na jego miejsce wskoczą trzy nowe urządzenia, więc jak ktoś ma brać to niech się spieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...