Skocz do zawartości

Seat Ateca - lepsze granie - Trójmiasto i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

No to już jestem po rozmowie i bez minimum 5 tysięcy nie mam co podchodzić do tematu  :mur1:

 

Zatem moja zabawa w caraudio właśnie się zakończyła  :rotfl:

 

Człowieku zejdź na ziemię... piszesz parę postów wcześniej że kończysz zabawę. Potem mieszasz Morel Maximo r6a a potem hsk i sam nie wiesz czego chcesz. Potem piszesz kolejny post że szkoda ci kasy pakować niewiadomo ile w audio bo raz w tygodniu jeździsz tym autem takie zestawy piszesz ze chcesz podłączac pod radio itp itd. Kolega nakamichi wyraźnie ci wszystko wytłumaczył a ty dalej swoje ... nie wygłoszone drzwi itp. Albo coś robisz z jajem albo daj sobie spokój i naprawdę pozostają ci warcaby, szachy bo sam nie wiesz gdzie masz jajko znieść. Aa i głupie komentarze zachowaj dla siebie ze ja pisze że moje posty nic nie wnoszą. A przepraszam ile twoja wnoszą? Jak ty sam nie wiesz czego chcesz i gdzie masz powtarzam ( jajko znieść )

Janisz_gd:

 

Już sam nie wiem czy potrzebuję zmieniać głośniki :mur1: . Niby to nic mi nie da. Ale co ja się tam znam.

 

Chcesz dalej podyskutowac... ?

Janisz_gd:

No pomyślałem, że zmienię głośniki z Moreli na DLS R6A bo naczytałem się, że dają „sporo” basu. Pomyślałem, że te głośniki podpięte pod serię i wsadzone w wytłumione drzwi zaspokoją moje niewygórowane oczekiwania. Co do kasy to nie jest tak, że sępię. Szkoda mi pchać kasę w audio, z którego będę korzystać raz w tygodniu. Wole zainwestować w coś innego

 

Wtf??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dejson nie czepiaj się aż tak, chłopak nowy nie jest, ale widać, że nie ma za bardzo rozeznania w sprzęcie i nie wie od czego zacząć;) a może to wina nie chęci do czytania?;p

Nie możemy odstraszać każdego ;p

 

Do autora

Zacznij od wygłuszenia, kolejne kroki (jeżeli ori jednostka musi zostać) skieruj ku DDA-435 - ori przód aktywnie z tego maleństwa, następnie monolec i subidło w bagaj, bagaj też wypada wykleić;)

Będzie niedosyt na przodzie zapewne, wtedy jakiś fajny zestaw i 4ch do napędu, w tym wypadku dda będzie używane jedynie jako dsp (jak u kolegi SebekDS).

Robiąc po trochę krok po kroku zobaczysz co i jaki wpływ ma na granie, jak twój system ewoluuje. Po każdym jednym kroku odczujesz różnicę na plus. To taka tańsza i przyzwoicie grająca wersja.

 

Chyba że wiesz już, że to wciąga, to od razu mówię - nie idź na kompromisy i w budżetówki. Zaoszczędzisz kasy, czasu i nerwów ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............. Albo coś robisz z jajem albo daj sobie spokój i naprawdę pozostają ci warcaby, szachy bo sam nie wiesz gdzie masz jajko znieść.................

 

Dziwny jesteś i szkoda mi naprawdę na Ciebie czasu. Znam się w życiu na pewnych sprawach i uważam, że jestem w nich dobrym doradcą. Gdybym w życiu podchodził do porad dla innych tak zero-jedynkowo to nie miałoby to sensu.

 

Nie wiem co w tym dziwnego, że nie chcę pakować np. 5000zł w audio w aucie. Pozostaje mi w takim razie odpuszczenie tematu? Nie bądź śmieszny. Jeżeli tak Cię boli "ten temat" to go nie czytaj i się nie udzielaj. Nie psuj sobie nerwów.

 

Są tu inne życzliwe osoby, które zaoferowały się w pomocy wygłuszenia drzwi za co im jestem wdzięczny  :super:

 

 

Dejson nie czepiaj się aż tak, chłopak nowy nie jest, ale widać, że nie ma za bardzo rozeznania w sprzęcie i nie wie od czego zacząć;) a może to wina nie chęci do czytania?;p

Nie możemy odstraszać każdego ;p

 

Do autora

Zacznij od wygłuszenia, kolejne kroki (jeżeli ori jednostka musi zostać) skieruj ku DDA-435 - ori przód aktywnie z tego maleństwa, następnie monolec i subidło w bagaj, bagaj też wypada wykleić;)

Będzie niedosyt na przodzie zapewne, wtedy jakiś fajny zestaw i 4ch do napędu, w tym wypadku dda będzie używane jedynie jako dsp (jak u kolegi SebekDS).

Robiąc po trochę krok po kroku zobaczysz co i jaki wpływ ma na granie, jak twój system ewoluuje. Po każdym jednym kroku odczujesz różnicę na plus. To taka tańsza i przyzwoicie grająca wersja.

 

Chyba że wiesz już, że to wciąga, to od razu mówię - nie idź na kompromisy i w budżetówki. Zaoszczędzisz kasy, czasu i nerwów ;D

Jak pisałem wyżej, wygłuszenie jest w toku. Co będzie później to czas pokaże. Na ten moment więcej pytań nie zadaję bo nie wiem w jakim kierunku będę szedł. Może kupię DDA-435 albo coś innego. Jak decyzja zapadnie na procka to będę pytał czy brać to czy tamto a Wy już mi pewnie dobrze doradzicie  :ok: 

 

Dzięki Wszystkim za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...