Skocz do zawartości

Mondeo Mk3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem tutaj nowy na forum jak i car audio jest dla mnie na tą chwilę po części czarną magią.

 

Posiadam Mondeo mk3 2.0 130KM przedlift i chciałbym poprosić o pomoc w doborze sprzętu do tego autka. 

Generalnie oryginalne radio z głośnikami same w sobie źle nie grają. Bass ciekawy ale znowu plastiki w drzwiach przez to skrzeczą co mnie już dręczy, vol. Mac 18-22 bo wyżej już tragedia. 

 

Jestem coraz większym fanem car audio w takim sensie, że lubię siedzieć w aucie i słuchać muzy z mocnym basem... czasem nawet bez sensu jeżdżę po mieście byle tylko posłuchać muzyki.

 

Tak więc idę z zapytaniem o pomoc w zlozeniu czegoś moncego z konkretnym basem a takze z czystym dzwiekiem. Jak da radę z cenami oraz linkami. 

 

I czy wygłuszenie coś da na te brzęczące plastiki?

Edytowane przez bogus1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem tutaj nowy na forum jak i car audio jest dla mnie na tą chwilę po części czarną magią.

 

Posiadam Mondeo mk3 2.0 130KM przedlift i chciałbym poprosić o pomoc w doborze sprzętu do tego autka. 

Generalnie oryginalne radio z głośnikami same w sobie źle nie grają. Bass ciekawy ale znowu plastiki w drzwiach przez to skrzeczą co mnie już dręczy, vol. Mac 18-22 bo wyżej już tragedia. 

 

Jestem coraz większym fanem car audio w takim sensie, że lubię siedzieć w aucie i słuchać muzy z pierdolnieciem.. czasem nawet bez sensu jeżdżę po mieście byle tylko posłuchać muzyki.

 

Tak więc idę z zapytaniem o pomoc w zlozeniu czegoś moncego z konkretnym basem a takze z czystym dzwiekiem. Jak da radę z cenami oraz linkami. 

 

I czy wygłuszenie coś da na te brzęczące plastiki?

 

Wygłuszaj i sie nie zastanawiaj, na razie zostaw ten ori woofer bo on daje całkiem radę, ale zastanów się nad lepszym zasileniem (lepsze radio + wzmacniacz) - jak mu odetniesz trochę pasma to daje całkiem niezłym kickbassem.

 

Zyskasz wtedy też możliwość podłaczenia subwoofera, i poprawisz efekt.

 

Jaki budżet planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę od innej strony .. ile bym musiał wyłożyć wliczając radio głośniki wzmacniacz i subwoofer? Bo totalnie nie znam się na dobrym sprzęcie i cenach.. jedyne marki jakie znam to Alpine, blaupunkt, DLS pioneer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam mondeo mk3. Na trzeszczące tapicerki drzwi, polecam wzmacnienie ich od wewnątrz żywicą z matą szklaną. Świetny efekt, nic nie trzeszczy, a jeszcze nie dałem pianki pod tapicerkę. Sama pianka z np. Gms nie da rady. Wychodzi na to jakieś 3l żywicy i 2m2 mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...