Skocz do zawartości

Car audio do Alfy 147


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję pomocy w doborze głośników samochodowych które będą montowane w Alfe 147. Przód i tył oraz Sub.

 

Głośniki

-Morel Maximo 6.2

-Hertz ESK 165.5

-Audio System Radion R165 EVO

-JBL GTO 608C

-CLARION SRG1723S

-Excursion SX-6C

-DLS MB6.2

-HERTZ EV165.5

 

 

Do tego będzie Sub bass reflex z głosnikiem blaupunkt GT series 300mm

 

Wzmak do suba

Peiying ALIEN PY-1K76D

 

Radio

Sony xplode 4x50 w nie pamiętam dokładnie modelu.

 

1.Proszę o pomoc w wybraniu głośników, zależy mi na dobrej jakości dźwięku.

 

2.czy potrzebuje kupić inne radio? Mocniejsze które bez wzmaka będzie wystarczyło? czy np te które mam Może zostać? Czy pod ten Wzmak mogę podłączyć głośniki z kabiny i suba z bagażnika?

 

Oczywiście oprócz tego wszystkiego dojdzie wygluszenie drzwi oraz nowe okablowanie.

 

Liczę na waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba i Wzmak już jest. Nie kupiłem tego teraz tylko to pozostałość ze wcześniejszego samochodu. Więc o to nie pytam. Głównie chodzi mi o głośniki. Oraz radio.

Dlaczego nie robić tyłu? Sam przód wystarczy?

Szukałem na forum jednak nie znalazłem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi. Które głośniki są warte swojej ceny co do jakości dźwięku?

korzystaj z olbrzymiej liczby tematów na Forum, sporo rzeczy Ci się wyjaśni.

 

Szukałem na forum jednak nie znalazłem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi. Które głośniki są warte swojej ceny co do jakości dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem. Może słabo może nie. Nie znalazłem. Wymijająca odpowiedź i odsylanie do wyszukiwarki i wertowania stron tematów innych nie zachęca do uczestniczenia w forum... A już dawno można było coś odpowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda z propozycji może się podobać, Morel raczej brzmienie ciepłe, Hertz dość ostre, Audio System dość naturalne, Excursion również ma znośny tweeter jedwabny. Radia zmieniać nie musisz, ponieważ inne równie kiepsko napędzi każde z wyżej wymienionych głośników, moc radia jakieś 4 x 15 Wat nie idzie z grą głośniejszą i czystą, będzie skrzeczenie i zniekształcenia w głośnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Peiying ALIEN PY-1K76D

 

 

 


zy pod ten Wzmak mogę podłączyć głośniki z kabiny i suba z bagażnika?

 

Oczywiście że możesz podłączyć, bo ten wzmacniacz, to mocna konstrukcja ale czy brak stereo to dla Ciebie problem? No bo chyba wiesz że musisz mieć na przednie  głośniki 2 kanały i jeden kanał na subwoofer? Nie wiesz? Może trzeba przeczytać podstawy i zacząć od FAQ Nazara? 

 

 

 


.czy potrzebuje kupić inne radio?

 

Dlaczego wpadłeś na taki pomysł? Podoba Ci się jak gra to radio? Jeśli tak , to zostaw je ale jeśli nie, to zmieniasz i tyle. 

 

 

 


Proszę o pomoc w wybraniu głośników, zależy mi na dobrej jakości dźwięku.

 

Z tych co wymieniłeś śmiało możesz wylosować lub ... poczekać aż jakiś handlarz się do Ciebie na PW odezwie i zaproponuje zakupy u siebie z dobrym rabatem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...