Skocz do zawartości

GMS 07XL spłynęły z drzwi


rojass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam 2 lata gms07xl więc zakup w podobnym terminie do Twojego;) w przednich drzwiach stp golg ten starszy model. Na obu nic się nie dzieje nic nie spływa nic nie wypływa klej trzyma bardzo mocno i ciężko go oderwać. Mam też znajomego który wyglusza klientom od lat tylko i wyłącznie gms matami nigdy nikt na reklamację nie przyjechał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Audiopol i do mnie odezwał się w sprawie wadliwej partii.

ja również otrzymałem karton nowych mat, w moim przypadku nie było to jednak tak oczywiste bo z uwagi na odległy termin zakupu nie posiadałem paragonu ani żadnego innego dowodu zakupu. Wygasła również aukcja, na której je zakupiłem. Mimo to miła niespodzianka i wzorowe podejście do klienta i problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem zamawiać te GMSy na przednie drzwi. Jakie maty można polecić w kategorii cena/jakość? Silent Coat, ctk? Stp z budżetowych sa tylko black, ale o nich nie znalazłem opinii...

 

Pozdro ;-)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się waham pomiędzy ctk a vibrofiltr, nad ab-25 też się zastanawiałem, ale nie znalazłem ani jednej opinii i odpuściłem. Nie chciałbym, żeby np splynela po roku :-P

Ctk czy vibrofiltr?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tej macie GMS 07XL i mnie ciarki przechodzą, byłem o krok przed zakupem, już ją miałem w koszyku, ale coś mnie tknęło i kupiłem bitmat 25 i piankę K6S... Nie wyobrażam sobie czyszczenia po czymś takim.... Współczuję pracy, niby GMS czyli jedna z tańszych akceptowalnych mat a dzieją się takie rzeczy :szok: :szok: :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim robiłem większość właśnie GMS 07XL i chyba trafiłem w najgorszą serię jak jak mogłem. Potem były różnej maści doklejki, dostawki ale to kurestfo przyklejone dawno temu w sporej ilości zostało.

Tył natomiast został oklejony STP (w porównaniu do przodu jest bajeczka).

Po pięcu latach od moich początków obecnie jak wsiadam do fury i patrzę na..."wyciekającą smołę" spod tapicerek to mnie krew zalewa.

 

Wrogowi nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...