Skocz do zawartości

GMS 07XL spłynęły z drzwi


rojass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jeden fakt, jednym spływają,a innym nic się nie dzieje.

Z faktami, tak jak z kobietami się nie dyskutuję i się nad nimi nie zastanawia.

 

Właśnie dostałem odpowiedź od firmy Bitmat w tej sprawie, napisali mi między innymi, że "Nie jest Pan jedyny, zdarzało się i mieliśmy takie informacje..., Gms przez ostatnie lata za dużo kombinował.... Non stop zmiany fabryk, towaru itp itd"

 

 

Nie przepraszaj, nie Ty pierwszy... :)

Niewinny żarcik a zabolało jak po nadepnięciu na odcisk :rotfl:

 

 

Dlatego, tak rzadko piszę ostatnio na tym forum....

Zawsze dostanę obuchem w łeb. I to najczęściej od użytkownika, który ma >5k postów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlatego, tak rzadko piszę ostatnio na tym forum....

Nie piszesz bo ktoś śmie wyrazić swoją opinię?

 

Co do maty, skoro już się odezwałem...

Jeśli to ta co miała konsystencję galarety, to miałem ją w ręku i nie zdecydowałem się użyć. Podobny kit ma/miał któryś gladen, też nie wzbudził mojego zaufania, mimo że kilka razy użyłem(ciekawe jak to teraz wygląda).

"Wyścig szczurów" trwa nie od dziś, importery prześcigają się kto zaoferuje na rynku najtańszy towar i odetnie kupon. Przez to obrywają użytkownicy bo kto zwróci za towar i robotę, nawet gdy usługę wykonał montażysta gdy "kwiatki" wypływają po kilku latach? Ciekawe ile tych mat przypłynęło na nasz rynek pod innym napisem/nazwą? Fabryka produkuje przecież nie tylko dla GMS'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta mata była nowa, to wyglądała normalnie. Miałem wcześniej ręku np. Silent Coat czy STP Silver. Ten GMS nie wzbudzał żadnych podejrzeń, miał mniej więcej taką samą twardość i konsystencję. Na pewno nie był galaretowaty.

Wygląda na to, że po czasie traci twardość i robi się płynny.

Ode mnie tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co dymu znowu szukasz na fake koncie ? 

Przyjedź i zobacz, że po prawie 4 latach nic nie spada z drzwi jak taki cwaniak jesteś.

Fachowiec, odbij i skończ swoje marne wywody, może i bym Twoich wypocin posłuchał i pooglądał co tam nadruciłeś, ale czasu mi szkoda, muszę fake account'a pilnować :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowiec, odbij i skończ swoje marne wywody, może i bym Twoich wypocin posłuchał i pooglądał co tam nadruciłeś, ale czasu mi szkoda, muszę fake account'a pilnować

 

Swoim druciarstwem się zajmij i lewymi interesami bo znowu nawalisz i ktoś będzie musiał za Ciebie robić interes :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gms to jak narazie tylko 07 luxury ,naglejona w grodzi silnika juz 2 lata i wszystko ok,temperatury sa dużo większe niż w drzwiach

 

post-11771-0-85276600-1529064840_thumb.jpg

 

Tak wyglada mata proliner GMS o szarym butylu przy 17 st,nie na słońcu ! .Leje się a butyl ciagnie jak ser na taniej pizzy .

post-11771-0-09730300-1529065372_thumb.jpg

post-11771-0-60643300-1529065454_thumb.jpg

post-11771-0-85792500-1529065545_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że Jurek czyli ja..;) Tez mam 2 paczki tych mat raczej z tej samej serii wygranych kiedyś, gdzieś..;) O dziwo jedna paczka trzymana w piwnicy stan idealny. Druga miała być montowania za jakiś czas..;) Poleżała koło 2 tygodni w aucie i się niestety rozciapała.. Na szczęście jeszcze w nie otwartym opakowaniu. Inaczej miał bym kanapę do wymiany. Mowa o gms 07xl proliner na szarym butylu bez napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wysłałem maila na: biuro@audiopol.com.pl

 

No i odezwali się na drugi dzień po wysłaniu zgłoszenia.

Po przeprowadzonej korespondencji otrzymałem dzisiaj gratisową paczkę mat 07XL NEW (20 szt.) i wałek dociskowy.

 

post-7417-0-98249000-1529611662_thumb.jpgpost-7417-0-12261500-1529611797_thumb.jpgpost-7417-0-95309600-1529611831_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...