Skocz do zawartości

GMS 07XL spłynęły z drzwi


rojass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Ja miałem maty z Bitmat

 

Oczywiście , jak mowa o badziewnym GMS , to trzeba pojechać też inną firmę , żeby badziewne GMS miało kompana i to utkwiło ludziom w głowach ... wybielaj dalej tę firemkę z badziewnym towarem.

 

Wytłumacz lepiej co z tym badziewiem GMSa i kto koledze ma zapłacić za nerwy i czas potrzebny do usunięcia tych BADZIEWNYCH MAT GMS ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , jak mowa o badziewnym GMS , to trzeba pojechać też inną firmę , żeby badziewne GMS miało kompana i to utkwiło ludziom w głowach ... wybielaj dalej tę firemkę z badziewnym towarem.

 

Wytłumacz lepiej co z tym badziewiem GMSa i kto koledze ma zapłacić za nerwy i czas potrzebny do usunięcia tych BADZIEWNYCH MAT GMS ? 

 

Powalla mowa jest o macie która leżała 4 lata gdzieś , czy ma to dla Ciebie jakieś znaczenie czy tez nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie wrzucacie wszystkich mat gms do jednego worka ? Z tego co wiem dobrzy i znani instalatorzy korzystaja z tej marki. 

 

Z tego co wiem te maty o których jest mowa sprzedawane były przez Audiopol 5 lat temu.Na rynku pojawiły się podróbki  z logiem GMS , stąd zmienili całą linię produktów, ktoś po prostu zamówił u Chińczyka butyle z logiem GMS i sprzedawał na rynku.

była jakaś akcja w sądzie i wiem to od importera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po ilu latach mamy ściągać maty GMS , bo ich termin przydatności i "fajności" minął i mogą spływać? Co za różnica czy leżą są przyklejone do folii ochronnej, czy do blachy w aucie , gdzie jak widać na przykładzie Jeepa też płyną sobie ?

 

Badziew  czy w aucie , czy leżakujący w garażu/sklepie pozostanie zawsze badziewiem i jak ktoś chce się potem tak denerwować jak kolega to proszę sobie kupić GMSa.

 

Co do podrób GMS , to właśnie tak właśnie myślałem że będziecie się bronić , choć brakuje mi tu tylko słów o rosyjskiej zmowie , zdradzie kraju i takie tam inne bzdety pisane przez Adiopol na elektrodzie  :mur1:

Proszę pokazać wyrok sądu na firmę co wprowadziła na rynek te niby podróby waszych jakże cudownych produktów , no bo chyba walczyliście z podróbami ? Nie walczyliście? Dlaczego? Może te niby "podróby" , to tylko stworzone właśnie dla tuszowania takich opinii o tych badziewnych matach w podobnych do tego tematach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

 , choć brakuje mi tu tylko słów o rosyjskiej zmowie , zdradzie kraju i takie tam inne bzdety pisane przez Adiopol na elektrodzie  :mur1:

Proszę pokazać wyrok sądu na firmę co wprowadziła na rynek te niby podróby waszych jakże cudownych produktów , no bo chyba walczyliście z podróbami ? Nie walczyliście? Dlaczego? Może te niby "podróby" , to tylko stworzone właśnie dla tuszowania takich opinii o tych badziewnych matach w podobnych do tego tematach ? 

 

 

Zaraz zaraz Powalla sam sobie zaprzeczasz ! STP to maty rosyjskie , więc ?  zastanów się dobrze co piszesz   :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

a Bitmat to oficjalny dystrybutor mat STP , czyli całkowity przypadek , nie sądzę  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja miałem maty z Bitmat które leżały rok, i ciężko było je przykleić wyglądało jakby klej wyparował, do tego gąbki które sprzedaje Bitmat rozchodzą się w rękach, generalnie mata po przycisnięciu z 7 mm robi się 1mm,

czyli 7mm to takie napompowane powietrzem 2mm, 

Sprecyzuj o jakich gąbkach mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Bitmat AB25 i K6S z myślą, że w końcu zrobię drzwi jak trzeba, ale to co tu czytam powoli hamuje mój zapał do pracy nad drzwiami...

Pytałem znajomych i nikt raczej nie narzekał ani na klej w matach ani na pianki, ale na samą myśl o kolejnym czyszczeniu drzwi mam gęsią skórkę i odruchy wymiotne :/


P.S. Czy gąbkę K6S można dać do wnętrza drzwi czy raczej nie ? Chodzi mi bardziej o odizolowanie szumów i hałasów z zewnątrz niż aspekty car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Bitmat AB25 i K6S z myślą, że w końcu zrobię drzwi jak trzeba, ale to co tu czytam powoli hamuje mój zapał do pracy nad drzwiami...

Pytałem znajomych i nikt raczej nie narzekał ani na klej w matach ani na pianki, ale na samą myśl o kolejnym czyszczeniu drzwi mam gęsią skórkę i odruchy wymiotne :/

P.S. Czy gąbkę K6S można dać do wnętrza drzwi czy raczej nie ? Chodzi mi bardziej o odizolowanie szumów i hałasów z zewnątrz niż aspekty car audio.

 

Pytaj u sprzedawcy.

I niech pisemnie dają głowę pod topór, że za 4-5 lat to wszystko nie spłynie, nie sparcieje i nie odpadnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Bitmat AB25 i K6S z myślą, że w końcu zrobię drzwi jak trzeba, ale to co tu czytam powoli hamuje mój zapał do pracy nad drzwiami...

Pytałem znajomych i nikt raczej nie narzekał ani na klej w matach ani na pianki, ale na samą myśl o kolejnym czyszczeniu drzwi mam gęsią skórkę i odruchy wymiotne :/

I ja potwierdzam zdanie Twoich znajomych, maty bitmata używam z powodzeniem od ładnych kilku lat, robotę robią i nie spływają;p w tej cenie? szczerze mogę polecić.

Nt pianek się nie wypowiem, używałem tylko raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Widać na zdjęciach, że słabo dociśnięta, dlatego płynie.

Też mi się to rzuciło w oczy, swoja drogą jak kładziecie matę to jak ją dociskacie ?

Ja staram się całość "wałkować" aż na całości będzie dolegać i będzie "przyciśnięta" do powierzchni klejonej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to rzuciło w oczy, swoja drogą jak kładziecie matę to jak ją dociskacie ?

Ja staram się całość "wałkować" aż na całości będzie dolegać i będzie "przyciśnięta" do powierzchni klejonej.

Pierdolety.

U mnie od ciepła krawędzie aluminium się zawijały to je klejem z tuby potraktowałem.

A w tylnych drzwiach nakleiłem taki kawałek tylko gdzieś 25 na 25 cm. To się do połowy sam osunął. A całość wałkowalem rolką a drzwi były przygotowane pisałem wyżej.

 

Bubel nie mata tyle. Albo partia taka albo model.

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamat Extreme w wersji czarnej, choć to też już nie ten sam produkt, który oferowano kiedyś w wersji srebrnej, nie mniej jednak, chyba wciąż jest nie do pobicia, bo bankowo nie spłynie :)

Jeszcze któraś dostępna na rynku?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...