Skocz do zawartości

Pioneer GM X-702 - wzmacniacz się wyłącza


Rekomendowane odpowiedzi

Tu niema rocket science. Plus idzie z aku (bezpiecznik przy samym aku) a minus od śruby lampy. I to było dziwne bo zaczalem odkrecac śrube lampki i iskrzyło -_-... nigdy minus w życiu mi nie zaiskrzył. Z ciekawości zetknalem plusa od aku do minusa z budy i nic... zero iskrzenia. Jak odbiore samochód to przedewszystkim zmienie masę do przekaźnika żeby oddzielić wzmaka od przekaźnika już na 100%. Najpierw stały plus i minus był z tego samego źródła co wzmak, z racji problemów wpialem sie z stałym plusem do przekaźnika w wiązke gniazdka zapalniczki z bagaznika. Stałego minusa wepnę w inną śrube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu mojego pioneera niestety jest z nim coś nie tak.

Może nie grzeje się aż tak jak wcześniej, ale teraz pali bezpieczniki.

I wcale nie musi grać długo.

Myślę jeszcze o wymianie kabla masowego i dać w całości od akumulatora ale nie wiem czy to coś rozwiąże.

 

Czy ktoś z forum może polecić jakiegoś fachowca, który zajrzał by do niego?

Byłbym bardzo wdzięczny bo szkoda mi tego wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Swest

 

Kontaktowałem się z kolegą z forum 

 
Wzmacniacz jest po rostu za słaby  :(
Autoryzowany dealer Audio System Polska wprowadził mnie w duży błąd...
 
Czy macie coś do polecenia o odpowiedniej mocy?
Do Audio System R12 oczywiście.
Oczywiście w granicach rozsądku ale póki co bez przedziału cenowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jbc to sprawa się wyjaśniła jak odebralem samochód od lakiernika. Powodem wyłączania się wzmaka i nie włączającej się kamerki cofania był niski poziom naładowania aku. Podładowany przez lakiernika prostownikiem i wszystko zaczeło banglać. Wzmak trzęsie budą :) Gra zupełnie inaczej pod androidowym chinolem jak na pionku. Teraz gra niżej i jak by go mniej... (domyślam się że DSP tnie pasmo na wyjściu SUB). W starym samochodzie na pionku nie czułęm braku dobrego woofera a teraz jak obciąłęm trochę przód żeby nie harczał przy wysokim poziomie głośności to czuje brak... ( i tak jestem pod meeega wrażneiem jak gra seryjny głośnik w VW golf 5 pod samym radiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...