Skocz do zawartości

X GRUBY Piknik SCA - ROCHNA - 10-12.08.2018 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dejson byłeś na pikniku a nawet nie wiesz jak wyglądał konkurs :D My z TomoMadejem tylko liczyliśmy punkty, każdy kto chciał i odsłuchiwał dostawał kartke na której wypisywał 5 jego zdaniem najlepszych aut. Na tej podstawie były wyniki, nasze głosy były warte tyle co każdego innego ;)

Nom dobra to liczyliscie a nie przyznawali ście ;p mamusa byłem na kacu :D

Dla mnie zabawa była fajna i było spoko ;) pisałem 3 posty wyżej można było różnorodnośći grania posłuchać, wiec

Z mojej strony jakoś nie zauważyłem jakiejś ,,zawiści" Wręcz przeciwnie do każdego co wsiadalem do auta było dużo uśmiechu na twarzy i porozmawiania o systemie co i jak w trawie piszczy. Tyle ode mnie na koniec w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Polska w cieniu Śląska :)

20180810_194813.jpg

Ja dochodzę dzisiaj do siebie w pracy, niestety powrót po 3 tygodniach urlopu to żadna przyjemność ;)

 

Dzięki wszystkim przybyłym. Jak co roku fajnie posłuchać konstruktywnej krytyki i wyjątkowo również pochwał na temat własnego auta, no i wymienić poglądy nie tylko na temat audio ;)

 

Na rozpisywanie na temat aut nie czuje sie na siłach, ale wyniki wrzucić mogę bo chyba nikt nie podawał.

 

1. Zmej

2. Krisman

3. Pawelszu

4. Mamusa

5. Bart_poz

6. Domin

Wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, że kto - reszta uczestników pikniku ?

Wszyscy inni głosowali normalnie :)

Jacy wszyscy inni? Szkoda, żeś tylko taki wygadany na pikniku nie był. Jak chcesz posądzać kogoś o cokolwiek to miej do tego podstawy, dlatego albo napiszesz co Ci na wątrobie leży, albo skończ snuć teorię spiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinajcie się tak wynikami. Szkoda, że memorkę miałem niewłaściwą bo zwycięzca byłby jednoznaczny  :rotfl: Cober a potem długo długo nic :P

 

Żartuję. Piknik traktuję jako dobrą zabawę a nie rywalizacje. Nawet nie oddałem karteczki z głosami ;) kilka ustnych aprobat i wskazówek wystarczyło, żeby nabrać ochoty na kolejne dłubanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku miałem totalnie wywalone na zawody i dobrze mi z tym :D.Auto postawione o 15stej za krzakami. Ocenianie aut na kacu gdzie i tak (bez urazy) z całego pikniku to może do sędziowania predyspozycje mają 3-5 osób wydaje mi się bez sensu i jeszcze wprowadza nie potrzebne spiny i kwasy. Z tego też względu według mnie powinien być w sobotę dniem otwartych drzwi ale bez jakiś tam zawodów. Totalny luzz. Bez ocen i współzawodnictwa. Tam się przyjeżdża dla ludzi a nie na zawody. Przecież zawsze można pojechać na AYA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jacy wszyscy inni? Szkoda, żeś tylko taki wygadany na pikniku nie był. Jak chcesz posądzać kogoś o cokolwiek to miej do tego podstawy, dlatego albo napiszesz co Ci na wątrobie leży, albo skończ snuć teorię spiskowe.

 

Ciężko było do grona się dosiąść bez Ralpha Morelena :D

Podstawy mam, ale ani chęci roztrząsania czegokolwiek, ani kontynuacji dyskusji również. 

 

A wątroba już dzisiaj ok - wczoraj było gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście konkurencję SQ zamienił bym na pomiar promili ... na pucharach odpowiedni tekst , alkomat , kupa śmiechu i bez spiny... zmierzone , wydmuchane , wypite i nikt do nikogo nie będzie miał kwasu... zmierzone czyli jak na SPL

 

Salmonella poza konkurencją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu przypominają się moje czasy jak na SQ non stop darli ze sobą ludzie to jest dyscyplina w której niema jednoznacznych wyników zawsze tak było jest i będzie to są subiektywne odczucia każdego sędziego przy odsłuchu, temu podoba się bardziej temu mniej,niema to jak na SPL tam są sami kumple nikt z nikim nie drze,wyniki mówią same za siebie i niema żadnych nerwów, takie sytuacje jak na SQ ciężko jest opanować jeden na drugiego patrzy z pode-łba więcej uśmiechu i podejścia do siebie że to tylko zabawa jest i przyjacielskie spotkanie miało być.

Serio? Ty chyba bywasz na jakichś innych zawodach.

Jak to w Polsce, od zawsze i tam były grupki i zawsze będą. Wystarczy zobaczyć co dzieje się na durnych pejsbukowych grupach żeby zrozumieć... że podziały były i są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjecia które jako tako wyszły, niestety mój stan przez cały piknik nie był odpowiedni do ich robienia  :rotfl: 

Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/3xyx6impcwkusb4/AACU4kGMmXNVPiI4lu9wpydNa?dl=0

Wetransfer: https://wetransfer.com/downloads/275a46003ccd7f8abdd47b23600da27020180815192742/794fba  (dostępne przez 7 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...