Skocz do zawartości

Zmiana oprogramowania w radiu z Chin


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

 

Z góry przepraszam jeśli piszę ten temat w złym miejscu. 

 

Nabyłem radyjko z tej aukcji: https://www.ebay.co.uk/itm/Touch-In-Dash-Car-Stereo-MP5-Player-7-Bluetooth-FM-Radio-TF-USB-2-Din-HD-Camera/253491918596?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

Szczerze mówiąc była to chęć posiadania czegoś nowego niż kupowania radia za duże pieniądze. Głównie zależało mi na dotykowym panelu i odtwarzaniu muzyki z różnych folderów.  Po zainstalowaniu radio śmiga całkiem płynnie jednak jest małe ale, mianowicie dźwięk który był odtwarzany z pendrive'a jest troszkę poniżej moich oczekiwań. Natomiast po podłączeniu telefonu po przez Bluetooth i delikatnym manipulowaniu EQ w programie muzycznym na telefonie dźwięk był znacznie lepszy.

 

Oprogramowanie które jest w radiu ma kilka własnych ustawień EQ jednak bardziej psują niż polepszają jakość dźwięku. Teraz mam do was pytanko: Czy istnieje możliwość wgrania innego oprogramowania do takiego radyjka aby można było ustawić EQ pod własne upodobania?

 

Z Góry Dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Przez to nie lubie chińskich (chińskiego producenta) radyjek same z nimi problemy...

To radio jest na Androidzie? Jeśli tak może można by spróbować ściągnąć apk. Jakiegoś eq na pena i z niego wgrać inny EQ może by się coś zmieniło... Co do autualizacji musiał byś patrzeć na str producenta czy taka jest...

 

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Przez to nie lubie chińskich (chińskiego producenta) radyjek same z nimi problemy...

To radio jest na Androidzie? Jeśli tak może można by spróbować ściągnąć apk. Jakiegoś eq na pena i z niego wgrać inny EQ może by się coś zmieniło... Co do autualizacji musiał byś patrzeć na str producenta czy taka jest...

 

 

Dzięki, że nie zostałem wyśmiany przez to, że kupiłem coś dla "sztuki" a nie, że nie zainwestowałem większej ilości gotówki w lepszą jakość.

 

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy radyjko jest na androidzie.

W radiu a konkretnie w ustawieniach znalazłem takie informacje:

 

Soft Version: V5.5BT-FK-TP

Info: ZCD-08100E11M

date:2017.03.03 

 

Niestety nie zbyt wiele mówią mi te informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wskazuje to na aby radyjko działało na Androidzie. Nie udało mi się znaleźć osoby w internecie która próbowała by wgrać nowsze/inne oprogramowanie do tego radyjka więc bardzo możliwe, że oprogramowanie jest wgrane na stałe. Będę jednak wdzięczny jeśli ktoś wie jak mogę to zrobić i podzieli się ze mną tą informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...