Skocz do zawartości

Fiat Uno "Kowal"


Kubus20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Autko, które niektórzy z forum mieli okazję zobaczyć na żywo w Borkach. Ci którzy nie widzieli zobaczą sobie tutaj :]

 

A gra w nim:

Alpine 9884

Powerbass 3XL

4 kanałówka Ground Zero na przodzie(niestety)

U.S. Amps XT-1600.2

2xRE SR12D4

Kodensator Sound Quest

 

Miało być głośno jak na ten budżet(kto poznał Kowala, ten wie dlaczego heh), ale też miało zagrać czysto jak potrzeba. Do wszysktiego zabudowa miała być nietypowa i chyba jest :?:

 

Zewnętrzny serwer świruje przy odaniu większej ilości fotek, więc wrzucam galerię ze swojego serwa. Otworzy się po kliku nna miniaturkę :]

 

http://www.proficaraudio.pl/montaze/uno/thumbnails/tnP4245902.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz dostep do regulacji GZ jakiśtam jest, bo wszelkie regulacje są od góry wzmaka, więc jakoś daje radę.

Suby grają w jednej skrzynce BR, a to okienko po środku to port.

1grzecho, SR'kom przydałoby się parę watów więcej, chociaz Kowal im nie odpuszcza :]

Pamiętam jakie były twarde nowe, teraz już mięciutkie się zrobiły heh. Te suby jak się wygrzeją naprawdę potrafią sporo przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierze bo tez mam re audio, niestety niższą wersje s4

One też sporo potrafią wytrzymać. Dostawały kiedyś takie 2 po 400W RMS'u w aucie znajomka i wcale się nie przejmowały. Grunt to używać z głową.

 

maxtz, powiem Ci szczerze, że instalka była ogarnięta jakiś rok temu i dokładnie nie pamiętam.

Pamiętam, że ograniczała nas wielkość bagażnika, a i wzmaki trzeba było zmieścić.

Było coś ponad 80L i strojenie ok. 35Hz, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache jak klikniesz w galerii strzałkę, to będziesz miał następne foty.

Tylko nie zjechać mnie za te cudowne panele. Takie już były, a ja musiałem coś z tego zrobić. Służą już praktycznie jako zaślepki.

 

Jeśli chodzi o 3XL'a to urwał się drucik idący pod kopułką do cewki. Ale już bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jakie były twarde nowe, teraz już mięciutkie się zrobiły heh. Te suby jak się wygrzeją naprawdę potrafią sporo przyjąć.

He, he też mam RE SR12D2 podłączonego po mostek z USAmps 1600.4 (400W rms) już rok, i mam to samo odczucie...jak był nowy to miał twardszy bas, teraz się bardziej miękki zrobił i chciałby więcej watów otrzymać :] ... a RE wytrzymać potrafi dużo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubus20, jak możesz to powiedz mi jakie są tam dystanse i jak są zamontowane (chodzi mi o przód)

Dystanse na podstawie z MDF 12mm, jak mnie pamięć nie myli 2x18mm na stronę.

Przymocowane do blachy drzwi, tyle że sama blacha została częściowo wycięta, żeby dało się to zamontować. W uno tapicerka przylega do blachy drzwi, więc dystans zamocowany jest od środka drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...