Skocz do zawartości

alpine cda117ri problem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wyzej wymienionym radiem. Dzis wygluszylem drzwi i spiołem przedni zestaw pod wzmacniacz. Pojawil sie problem. Podlaczajac rca w wyjscie front i rear nic nie gra. Podlaczajac pod sub gra. Czy w radiu jest mozliwosc wlaczenia lub wylaczenia rca czy poprostu cos jest uwalone w radiu??.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z wyzej wymienionym radiem. Dzis wygluszylem drzwi i spiołem przedni zestaw pod wzmacniacz. Pojawil sie problem. Podlaczajac rca w wyjscie front i rear nic nie gra. Podlaczajac pod sub gra. Czy w radiu jest mozliwosc wlaczenia lub wylaczenia rca czy poprostu cos jest uwalone w radiu??.

 

Przypuszczalnie jest możliwość przełączenia , czy RCA pełni funkcję wejścia czy wyjścia sygnału .

W opcji wejścia nie będzie tam sygnału źródłowego .

Sprawdzić instrukcję obsługi radyjka , wiesz czego szukać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. A może gdzieś zwarcie na instalacji do wooferow? Mi np w clarionie 788 co prawda na starych org wooferach i z końcówki radia ale na jednym z wooferow miałem zwarcie i nic nie grało. Poprawiłem i po ponownym uruchomieniu radia dźwięk już był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przepinales z tyłu radia?

 

A gdzie miał je przypiąć ? :wink2:

 


Sprawdź jeszcze czy poziomy w zwrotnicy nie są wyciszone do końca.

 

To radyjko jest "mistrzem " ograniczonej formy :), tego co zwykliśmy określać mianem procesor .

Opcje wyciszania przewidziano chyba w kolejnych wersjach z symbolem  począwszy od 8904765986-117 :wink2:


Przepinalem z tylu. Jest reakcja ale dzwieku brak. Faderem i balansem ruszalem w kazda strone i nic. Zauwazylem ze dajac gain bardzo wysoko cos tam gra w glosniku ale bardzo cicho.

 

 


Przypuszczalnie jest możliwość przełączenia , czy RCA pełni funkcję wejścia czy wyjścia sygnału .

W opcji wejścia nie będzie tam sygnału źródłowego .

Sprawdzić instrukcję obsługi radyjka , wiesz czego szukać .


Czasami największym problemem sprzętu jest właściciel :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli złącza RCA są jedynie w tylu radia , to strona kabla nie zmieni ich lokalizacji ani o jotę :wink2:

Chodziło mi czy przepinal od strony radia, czy wzmacniacza/wzmacniaczy

Nie zauważyłem, że już zostało to napisane, tak jest jak się czyta na szybko ;p

Z mojej strony koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukalem manual i radio. Nic nie znalazlem pod kontem przelaczania z trybu wejsciowego na wyjsciowy.po podlaczeniu przewodu reakcja jest i jesli dam na maxa poziom glosnosci to gra ale bardzo cicho

A te przełaczniki na spodzie radyjka , zauważył czy nie ?

A może tylko w moim 117 je zamontowali ?

Znajdz opis do nich i jak je ustawić dla opcji WYJŚCIA SYGNAŁU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...