Skocz do zawartości

Glosniki przód skoda octavia 1


Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowe pytanie drzwi wygłuszone? Bo jak chcesz wrzucić głośniki w drzwi za 400-500zł bez wygłuszenia to sobie odpuść bo efekt będzie mizerny...Zawsze możesz tą kwotę podzielić np głośniki używane 300zł np AMA bl + H/K fajny zestaw na początek. A resztę na skromne wygłuszenie drzwi czyli te 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za duzo ofpowiedzi .napisze jeszcze raz dokladniej. Kupilem rok temu zestaw , lanzar w szkrzyni , wzmacniacz gpx 1000.4 , i glosniki crunch gti 5.2 do swojego poprzedniego auta a4 b5 . glosniki 13cm crunche dlatego ze wieksze by tam nie weszly.zmienilem na octavie 1 w kombi i przerzucilem cale granie do niej procz glosnikow z przodu. I chce teraz dokupic na przod 16cm. Czytalem forum i szukalem odpowiedzi jakie wejda do mojej skody i nie znalazlem konkretnej odpowiedzi co tam sie zmiesci.glosniki chce podlaczyc pod wzmak ten co mam gpx 1000.4

Zygastg podpowiedzial ze nie poszaleje tak jak w innych autach wiec po co mialem sie rozgladac za glosnikami a i tak by moze nie wlazly.

Drzwi nie mam wygluszonych ale jak mi kolego napisales ze efekt mizerny , to wyglusze je bo chce jeszcze tym autkiem troche pojezdzic.

Chce aby skrznia nie zagluszala przednich glosnikow jak jest teraz przy orginalnych

 

 

Okej czyli uzywane glosnikiktore spasuja do wzmacniacza i w drzwi.do 3 stowek .

 

Dzieki za zainteresowanie sie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wygluszeniu drzwi nawet ori glosniki zaczynaja grac, mozna sie zdziwic :)

Sa dedykowane dystanse do octavii w cenie ok 30zl. Czesto do zestawu odseparowanego daja dystanse gratis. Z takim dedykowanem dystansem wsadzisz glosnik o glebokosci ok 65mm.

Drzwi do roboty sa nieprzyjemne wiec udanej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio maty Ctk 1.8 standard jeszcze jest Vibroplast 1.5 to z tych tańszych markowych cena ok 24zl za arkusz 50x70cm. Ile potrzeba mat mniej wiecej? Lecisz do auta mierzysz boczek drzwi wysokość i szerokość i robisz razy 2 bo potrzebujesz na wewnętrzną i zewnętrzna cześć blachy. I masz ilość na jedne drzwi.pozniej wynik z drzwi razy 2 i masz już ile potrzeba na parę. A i weź na zapas dodatkowo z 2 lub 3 arkusze mat lepiej mieć za dużo niż za mało i się wkur... Bo zabrakło materiału...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...