Skocz do zawartości

Klejenie kosza aluminiowego


kolt122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakbym was słuchał od początku to ten głośnik byłby już na śmietniku więc stwierdzam że ogólnie strona "strefa car audio" jest bardzo pesymistyczne nastawiona i oczywiście wszystko wie najlepiej więc jestem przykładem że nie zawsze warto słuchać tych którzy wszystko wiedzą najlepiej, ale taki właśnie jest POLAK...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jaki? Chcesz To Daj Nawet perski dywan do środka jak ma to poprawić twoje samopoczucie.

Co niektórzy z tych którzy ci radzą zjedli zęby na robieniu boxów ale co oni wiedzą, ty wiesz lepiej więc już o nic nie pytaj i rób tam po swojemu te 32hz.

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale co oni wiedzą, ty wiesz lepiej więc już o nic nie pytaj i rób tam po swojemu te 32hz. Tapatalka

Grunt to wiara w swoje możliwości;)

 

Później będzie WOW jak to gra, bo porównania do czegoś co naprawdę gra brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie rzecz biorąc, o ile jest dobrze wycentrowany, naprawa nie wpłynęła w żaden sposób na parametry i grę tego głośnika ;) :P

Chodziło mi raczej o skrzynie, wytłumienie i strojenie ;p

Wiadomo że zagra, pytanie czy nie mogłoby lepiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jakbym was słuchał od początku to ten głośnik byłby już na śmietniku więc stwierdzam że ogólnie strona "strefa car audio" jest bardzo pesymistyczne nastawiona i oczywiście wszystko wie najlepiej więc jestem przykładem że nie zawsze warto słuchać tych którzy wszystko wiedzą najlepiej, ale taki właśnie jest POLAK...

 

Jeśli chodzi o naprawę to masz po prostu szczęście że się udało i nie próbuj wciskać swoich racji jak również obrażać użytkowników.Widząc wykonanie twojej skrzynki widać że robisz to po raz pierwszy.A chłopacy co niektórzy to budowali już konkretne budki kiedy Ty dawałeś jeszcze w pampy,więc trochę szacunku i może lepiej nastawić uszy na dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem jeszcze jedno usztywnienie i dół zabezpieczylem żeby podpieralo głośnik na twardej gumie bo jak wiadomo był spawany. A i znalazłem stronę już nie pamiętam jaka to była ale jakiś hamburger miał specyfikację tego glosnika obliczyl boxa i wyszło mu 2.8 Cu ft wystroil to na 32hz wiec myślę że mój box z kołdrą nie będzie aż taki zły

post-22966-0-36382900-1519905322_thumb.jpg

post-22966-0-80596400-1519905363_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cienkie scianki i na dodatek z osb beda mocno pracowaly, nawet Twoje usztywnienie wiele nie pomoze. Pomijam juz ,,jakosc" wykonania bo o niej nie mozna tu w ogole mowic to sub oczywiscie jakos tam zagra ale na pewno da sie wiecej z tego wyciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cienkie scianki i na dodatek z osb beda mocno pracowaly, nawet Twoje usztywnienie wiele nie pomoze. Pomijam juz ,,jakosc" wykonania bo o niej nie mozna tu w ogole mowic to sub oczywiscie jakos tam zagra ale na pewno da sie wiecej z tego wyciagnac

jak dodad do scianek wzmocnienia od zewnatrz bedzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cienkie scianki i na dodatek z osb beda mocno pracowaly, nawet Twoje usztywnienie wiele nie pomoze. Pomijam juz ,,jakosc" wykonania bo o niej nie mozna tu w ogole mowic to sub oczywiscie jakos tam zagra ale na pewno da sie wiecej z tego wyciagna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia już ukończona zastosowałem wzmocnienia o których podpowiadali sub zchodzi nisko i trzyma do około 27hz szczyt tak jak strojenie czyli 32 35hz. Ogólnie duży plus za jakoś basu i głębię naprawdę jestem zadowolony i o to mi chodziło. Temat zamykam i wrzucam kilka fot

post-22966-0-96903400-1519997826_thumb.jpg

post-22966-0-81161500-1519997861_thumb.jpg

post-22966-0-16897000-1519997891_thumb.jpg

post-22966-0-60859200-1519997915_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...