Skocz do zawartości

Co zamiast Clariona 788?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

System pędze aktywnie. Więc aktywka musi być jak w clarnecie i usb co ułatwia sprawę w do graniu wav. Co można wyrwać w podobnej cenie co clarion oczywiście ambitiejszego? Myślałem o sh1000 ale może jeszcze coś polecicie np z kenwood lub pionka? Odpadają te nowe z wyświetlacza i jak kalkulator;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nigdy 788 nie szumiało jakoś wyraźnie, fakt, że brzmieniowo nie jest to jakaś wysoka półka, ale dizajnersko po mimo plastikfantastik jedna z moich ulubionych jednostek :) W podobnej kasie było też Eclipse 8445, grało dużo lepiej, ale było jeszcze bardziej plastikowe i wyglądało bardzo kontrowersyjnie  :rotfl:  

Żeby nie było OT, polecam CDE-195 lub 193, mają wszystko co potrzeba, pełna aktywka z czasami, do tego bajeranckie obsługi ipodów, ajfonów i 193 łyka flac po usb. Wygląda kiepsko, ale gra nieźle, inaczej i w sumie lepiej niż 788, ale jednak brzydkie 8445 grało lepiej, niestety nie miało bajerów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ostatnio usłyszałem szum. Ale to może przez to że znajomy tak mi nagrał płytę audio... A może mypy3 mi wrzucił a nie kopie Org i zrobił płytkę audio. O.o

Bo tak do tej pory nie słyszałem szumów.

Coraz bardziej się przekonuje by zostać przy 788...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem 788 przedlem na Alpine cde178 potem 193 i to sa fajniejsze radia.

 

Przede wszystkim 193 czyta flac z kostki.

Ma 3 way zwrotke i czasy.

 

I gra z wiekszym jajem.

 

Ale Clariona wspominam bardzo milo i cieplo ;)

 

Wszystko zalezy jakie ograniczenie budzetowe.

Czumial to Clarion chyba CZ702/703...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może używka alpine ide-178bt. Ma lepszy wyświetlacz niż cde-195bt a od 193 już nawet nie mówię bo tam jest jedna linia. Minusem brak multikoloru. Jakbyś się zdecydował jednak na 193 to zastanów się lepiej czy nie wziąć ute-92bt. To samo radio tylko bez cd. Ale jak jest flac po usb to myślę że to nie jest duży problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ma. No to jestem w szoku bo myślałem że te radio je posiada. To zostaje coś z cde-195bt, cde-193bt i ute-92bt. 195 aż takiego tragicznego tego wyświetlacza nie ma powiem Ci szczerze. Minusem jest brak flac po usb, brak regulacji jasności guzików i wyświetlacza (tylko dimmer ściemnia). Minusem może być też ten kwadratowy guzik który wali po oczach. Ja tam nakleiłem czarną naklejkę i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...