Skocz do zawartości

Zestaw do civic vi hb


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odrazu do rzeczy. Budżet to 1500-2000. Słucham głównie rapu,klubowej ale i metallica też zagości. Nie powiem szukałem tego i owego ale niestety tematy sprzed klilku lat a myślę że trochę się pozmieniało przez ten czas. Osobna kasa na wygłuszenie myślałem nad jakimiś matami gms do tego na plastik jakieś kuczukowe(warto?). Radio mam p80mp i niestety brakuje mi tu jakiegoś usb bo jestem zbieraczem płyt których już na półce mam +/- 150 i do tego białe kruki których już szkoda odtwarzać  :rotfl: Myślałem nad alpine cda137bti ale to za dłuższy czas.Nie chce skrzynki bo bagażnik i tak mały a do tego podtlenek. Głośniki chce nowe wzmak już niekoniecznie chodź jakiś pewniak a nie nie wiadomo co z aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydasz dużo kasy, a okazać się może, że profil sprzętu nie będzie Tobie odpowiadał. Jak masz możliwość podjedź na zlot, posłuchaj parę aut. Na giełdzie masz całą masę sprzętu do wyboru. Używek się nie bój, jest tu wielu sprawdzonych ludziów, od których można kupować bez obaw.

Maty gms, stp chyba najczęściej wybierane. Zajrzysz się do działu o instalacjach, wszystko zostało już pokazane. Przywitaj się również bo Cię zrypią zaraz, zajrzysz do regulaminu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że się nie zawiode co do grania bo dla mnie już całkiem ok grało seryjne nagłośnienie w seacie leonie I :rotfl: Jedynie radio było jakieś za 400zł pionka . Co do głośników myślałem nad morel tempo ultra 602 lub DLS RC6.2. Ktoś ma jakieś sugestie? Szukałem coś na temat wzmacniacza i nie znalazłem za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gatunek muzyki rap,klubowa jakaś metallica też zagości. Brzmienie jak najbardziej ciepłe by tu pasowało

Czyli słuchasz różnej muzyki. Weź Morele, całkiem spoko wzmakiem będzie Alpine serii V12 na początek wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli słuchasz różnej muzyki. Weź Morele, całkiem spoko wzmakiem będzie Alpine serii V12 na początek wystarczające.

Skuszę się na tą alpinke raczej. Maty wezmę STP SILVER widzę że ludzie je montują lub GMS-07XL lub GMS-07 C3 ale to najmniejszy problem. Dzięki! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym radzil koledze podjechac do nas w jakis dzien, weekend i umowic sie na odsluchy. Byl juz jeden taki co w ciemno nakupowal i dupa bo nie gralo po ich niemu. Przyjechal posluchal porozmawial i teraz micha zadowolona.

Zapraszamy. Bo kazdy radzi swoje.

PS. Co to ultra temposy to juz jakis wyznacznik i hit ze w kazdym temacie sie pojawia w polecanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może ktoś zaproponuje coś innego... Do 1000zl jest ogromny wybór, ale z reguły każdy może się wypowiedzieć o tym co miał... Ja miałem maximo, tempo6 i przez około miesiąca ultra (pożyczone) i ultra są naprawdę o 2 klasy lepsze od pozostałych, i tylko dlatego że teraz idę w 3 drogi ich nie kupię, chociaż etony pro 170.2 też bym wziął pod uwagę...Więc to nie jest tak że wszyscy polecają ultra bo wszyscy to robią....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odgrzeje trochę temat. Wygłuszyłem elegancko drzwi trochę to trwało bo było w nich pełno piachu zmieszanym z olejem do tego poprzedni właściciel wygłuszał drzwi chyba matą bitumiczną bo twarde to było i zamiast się rwać to się łamało jak plastik. Radio mam pioneer 80prs głośniki morel tempo ultra 602 i wzmak alpine mrv-t420. Ogólnie chce wzmaka zamontować pod siedzeniem pasażera więc w hondzie hatchback 3m styknie nawet ze sporym zapasem. Myślałem nad przewodami Hollywood. Zasilający 21mm2 głośnikowe 2x2mm i się zastanawiam jaki dać bezpiecznik na przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zabezpieczenie kabla dobiera się do bezpieczników we wzmacniaczu? Za te bzdury powinieneś ostrzeżenie dostać !!!

No właśnie. Z tabelki wychodzi żeby dać 80a? Jak się mylę to mnie poprawcie. Ogólnie pewnie w tej mojej instalacji 21mm2 to i tak jest na wyrost ale niech już będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema ponownie. Trochę się zeszło ale wszystko podłączone. Przy okazji wygłuszyłem sobie podłogę i nadkola i usunąłem powierzchowną rdzę :rotfl: Jestem bardzo zadowolony co do grania ale wiem że można tu jeszcze sporo wycisnąć. Finalny zestaw wygląda tak Głośniki morel tempo ultra 602 wzmak alpine mrv-t420 radio pioneer 80prs. Chciałbym to wystroić ale komlpetnie nie mam pojęcia od czego zacząć i jak....Ktoś co podpowie? Szukałem na forum no i tak średnio znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...