Skocz do zawartości

JVC KD-R981BT czy SONY MEX-N5200BT


rafen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś jakieś opinie o tych radiach?

Zmieniam samochód i szukam jakiegoś radia do 500 zł, wyżej wymienione wpadły mi w oko tylko nie wiem na które sie zdecydować

Pytanie czy ten sony ma regulacje jasności klawiszy albo wyświetlacza? Bo nigdzie o tym nie piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powiem na temat Sony bo nie mam doświadczenia, natomiast JVC KD-R981BT, jak na swoją cenę, ma bardzo dobrą jakość dźwięku, wszystko jest na swoim miejscu, dobrze rozbudowany procesor, intuicyjne menu, jeśli ktoś się pasjonuje regulacjami kolorów i stopnia podświetlania to też ma pole do popisu ;) Mam nadzieję, że coś naświetliłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona 22 i 23 instrukcji Sony.

Innymi słowy w wyszukiwarce dodaj frazę "pdf"... i masz instrukcję w ojczystym języku.

 

 Dzięki tego szukałem

 

Nic nie powiem na temat Sony bo nie mam doświadczenia, natomiast JVC KD-R981BT, jak na swoją cenę, ma bardzo dobrą jakość dźwięku, wszystko jest na swoim miejscu, dobrze rozbudowany procesor, intuicyjne menu, jeśli ktoś się pasjonuje regulacjami kolorów i stopnia podświetlania to też ma pole do popisu ;) Mam nadzieję, że coś naświetliłem.

Pozdrawiam

 

JVC też ma ten motyw mrugania jak muzyka gra? Bo jeśli chodzi o kwestie wizualne to mi sie bardziej podoba a reszta wyjdzie w praniu.

Znajomy ma sony tylko model N5100BT i od przesuwania tej zatyczki usb trochę rysuje sie radio i nie wiem czy w N5200BT też tak jest

Ktoś coś jeszcze doda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


JVC też ma ten motyw mrugania jak muzyka gra?

 

A do czego Ci to ?

 

 

 


Znajomy ma sony tylko model N5100BT i od przesuwania tej zatyczki usb trochę rysuje sie radio i nie wiem czy w N5200BT też tak jest

 

Radia wyglądają identycznie, więc pewnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego Ci to ?

 

Do niczego, nie mam zamiaru tego używać i pytam z ciekawości czy w nim też to jest

 

Radia wyglądają identycznie, więc pewnie...

 

Prawie identycznie bo identyczne nie są. Porównywałem oba modele na zdjęciach i jest różnica pomiędzy nimi i zastanawiam się czy z tą zasuwką coś poprawili

W N5100 widać takie małe wgłebienie obok tego a w N5200 już tego nie ma i ciekawi mnie czy dalej rysuje się radio w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...