Skocz do zawartości

Brax X2400.2 z Morel Elate


Mocca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa...

to ja się nie znam na Morelu.  :wstyd:

To jeszcze raz czytamy ze zrozumieniem, co ja tam na początku napisałem.

 

 

 

 i jeszcze to

 To chyba nie ma końca , wyślij mi wykres jak gra :wink2:.

A Watersa wrzucę  na Tektronixa ( oscyloskop ) , to Ci powiem czy bas jest dynamiczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez urazy p. Józefie ale Paweł napisał wyraźnie ze to jest "wstępne oszacowanie". Nie wiem czego tu się czepiać ;) szkoda krwi sobie marnować .

I nigdzie nie padło z Jego strony stwierdzenie ze po wykresie głośnika wie jak on gra tylko raczej akiego wstępnie środowiska będzie przetowrnik potrzebować, żeby był na dobrej stronie do grania. Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy p. Józefie ale Paweł napisał wyraźnie ze to jest "wstępne oszacowanie". Nie wiem czego tu się czepiać ;) szkoda krwi sobie marnować .

I nigdzie nie padło z Jego strony stwierdzenie ze po wykresie głośnika wie jak on gra tylko raczej akiego wstępnie środowiska będzie przetowrnik potrzebować, żeby był na dobrej stronie do grania. Tak ja to widzę.

 

Ja tez to tak widzę i dałem temu wyraz w połowie tematu , od tego czasu z jego strony nie padło ani jedno zdanie mówiące coś więcej o tym jak gra Morel .

Moja opinia w tym wypadku nie jest poparta pomiarami , bo były mi one w tym przypadku absolutnie zbędne , aby wyciągnąć takie a nie inne wnioski .  A programy symulacyjne stosowałem gdy większość nie wiedziała co to CA , a chyba nie miała nawet prawa jazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakamichi myśli, ze tylko On ma tu monopol na "myslenie", "wyciąganie wnioskow", "odpowiednie czytanie wykresow" itd., a reszta użytkowników to ciemna masa, którą należy utrzymywać w tym stanie. A od czasu do czasu postraszyć zaćmieniem słońca...


Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile trzeba sie bylo nagimnastykować, żeby Nakamichi to napisał...

Z drugiej strony, jak widać, jest grupa użytkowników, która wie, że są te QuTeeSy i rozumie do czego służą.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP: Zazwyczaj jestem tylko czytelnikiem i wiele czytałem różnych forumowych dyskusji (na różnych technicznych forach) i jedno Wam powiem: nie wierzyłem, że tak ładnie to zakończycie.

 

Nikt nikomu nie zaprzeczał, ale przyznać rację też ciężko... Ale cóż, faceci tak mają niezależnie od wieku.

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Paweł, proszę Cię, nie jest. Jest to jedna rzecz z ....

Ja o tym wiem i nie raz w dyskusjach wyciągaliśmy podobne wnioski Ty sprawdzając od strony wykresów ja od strony ucha. Jednak można wyciągnąć takie wnioski czytając jakieś wpisy.

 

 

Nic innego nie pozostało jak  wsadzić w program, wyliczyć, kupić i doznać szoku w dwuznacznym  znaczeniu tego słowa ... Tylko jak to później ocenić ... ???  Wedle jakiego schematu, czy kierować się uchem, czy programem  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec tylko uchem...

Ale dopiero wtedy, jeśli od strony Quteesów zrobiłem wszystko co mogłem, wsadziłem głośnik w odpowiedni litraż, dograłem SPL-e i fazy z innym głośnikiem, itd.

Wtedy mogę powiedzieć, że gra to tak i siak. I albo mi się podoba albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec tylko uchem...

Ale dopiero wtedy, jeśli od strony Quteesów zrobiłem wszystko co mogłem, wsadziłem głośnik w odpowiedni litraż, dograłem SPL-e i fazy z innym głośnikiem, itd.

Wtedy mogę powiedzieć, że gra to tak i siak. I albo mi się podoba albo nie.

x2

Chyba nie ma opcji aby dany glosnik zagral wbrew swoim parametrom? Tzn mam na mysli wbrew temu co moze jedynie sie mu przysluzyc do poprawnego zagrania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...