Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zmieniać właśnie telefon, ale jestem zły na Samsunga bo nowy Note miał mieć 6 cali a wypuścili takie maleństwo :P Alternatywy nie widzę, więc zostaje ze mną najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałem, czyli Note 4. Jak się człowiek przyzwyczai do dużego ekranu to maleństwa w stylu galaxy S5 wydają się takie małe i nieporęczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do ssh i zdalnego pulpitu przydaje się większy ekran i rysik ;) Praktycznie przestałem używać laptopa w pracy. Szkoda tylko że  w cenie Note 7 mogę kupić dwa fajne laptopy albo jeden wypasiony :P Prawie 4 tysiące za telefon to trochę przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czemu ten temat nie jest w koszu? z dopiskiem moda: "Temat wałkowany 100 razy odpowiedź znajdziesz na forum użyj wyszukiwarki" (ostatni post z 2009 roku) ;V

Ale w czym problem. Dyskusja na temat i toczy się całkiem żwawo... Ale widzę że kolega stara się to zakłócić.

 

Za note 7 4kpln to faktycznie dużo... Jak popatrzyłem na różnice w hardware z moim Note 4 to jedyny powód dla zmiany - zapewnie lepszy soft będzie na niego dostępny. Ale póki Note 4 nie łapie zmuly nie mam zamiaru nic zmieniać. Próbowałem go rootowac nawet... Ale stwierdziłem potem ze nie ma to najmniejszego sensu - nie uzyskałem żadnej pozytywnej zmiany.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni kupiłem s7 edge jestem bardzo zadowolony z przesiadki z s7 brakowało mi większego ekranu ale przy czym nie jest tak duży jak s6 edge + czy note 4/7

Chodz bateria wypada słabiej do s7 no lekko mnie wkurza ten ekran krawędziowy trzymając telefon w jednej ręce dotykamy wewnętrzna częścią dłoni krawędź wtedy dotyk słabo reaguje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni kupiłem s7 edge jestem bardzo zadowolony z przesiadki z s7 brakowało mi większego ekranu ale przy czym nie jest tak duży jak s6 edge + czy note 4/7

Chodz bateria wypada słabiej do s7 no lekko mnie wkurza ten ekran krawędziowy trzymając telefon w jednej ręce dotykamy wewnętrzna częścią dłoni krawędź wtedy dotyk słabo reaguje .

Wszyscy znajomi których mam, którzy mają edge... Troche narzekają.

 

Ten edge w praktyce ma jakieś użyteczne na codzień funkcje w porównaniu do normalnej wersji?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar nocny i skrót do menu :P

Trzymanie w jednej ręce jest trochę uciążliwe w porównaniu do normalnego :P

Bajer wsumie :P

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/484/6062931_Screenshot_20160908-213539.png

Dziś ujrzał światło dzienne srajfon 7 w UK niezły biznes , każdego roku stoją po 2 dni przed sklepem kupują po 10 20 sztuk potem pierwsze rzuty wyprzedane ludzie muszą czekać po kilka tygodni na telefon a na ebay od ręki kilka ładnych stów drożej:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poszukaj na allegro olx są napewno jeśli to nie musi być iPhone to mały jest Sony z3 compact stary ale tani lub nawet z5 compact tylko z3 c. moim zdaniem się grzeje ale zimą idzie więc się przyda ciepło hehe. Kolego mały musisz sprecyzować ile cali i po sprawie .

 

Z tym iPhone 7 to jest nr podobno cwaniaki różne bebechy dają .Te tańsze z małą ilością pamięci są wolniejsze chodzi mi o to że wersja 32GB ma dużo wolniejszą pamięć niż wersja 256GB , są wersje ktore mają lepszy zasięg układ qualcom a inna gorszy układ Intela ... Ale mi i tak bardziej podoba się bryła iPhone 6 wczoraj to miałem go w rękach w salonie Orange porównałem do 7 i wygląda lepiej ale mały jest jak dla mnie następny telefon to będzie minimum 6 cali I z dual simem.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma szczególnych wymagań co do softu to niech kupi Hujłeja P9lite (bateria ok, prędkość ok, tylko ponad 5cali) lub niech kupi Lenovo ZUK Z2, za lekko ponad 1000zł można mieć ten telefon, a bebeszki ma mega fajne. Polecam przejrzeć testy na YT np Majster Pirzu, lub innych. 

 

Ja z ZUK Z2 PRO jestem zadowolony, jedyny mankament tego telefonu leży w sofcie który mam nie chiński oryginalny a z iBuygoU, polsko-angielski, dlatego za jakiś czas wchodzić będzie aktualizacja do Androida 7 i soft międzynarodowy ZUI 2.XX. Teraz jak przesiadłbym się na poprzedniego SGS3 czy iPhone 5s mojej kuzynki to by mnie krew zalała, ale wiadomo, to jest nie tyle postęp prędkości nowych telefonów co wymuszanie softem mulenia na starszych urządzeniach co w rezultacie daje użytkownikowi pogląd że jego telefon jest złom, a wcale tak nie jest, bo nie robiąc chorych aktualizacji telefon chodzi z tą samą prędkością która to wystarcza. 

 

Z mojej strony wygląda to tak że jeżeli nastepny telefon będę kupował to wymagania pójdą w stronę 5,5cala max(teraz 5,2 optimum dla mnie), o bardzo dużej jasności w świetle słonecznym i bardzo małej w ciemności, mocnej baterii niekoniecznie gdyż mam power bank który mnie ratuje (mój ZUK, 1 do 2dni używania, whatsapp, telefon, sms, internet), ochronie IP68, Android lub iOS, bo WM nie przemawia do mnie kompletnie a używam takiej służbówki. Pewnie będzie to iPhone mimo że średnio podoba mi się ten telefon, ale daje te możliwości przesyłania muzy do systemu audio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 5s tragedia? Mialem poprzednio Note 2, potem 4 , lg g2 , iphone 5 i 5c i raczej ten obecny 5s nie odstaje od nich. Wieczorem podlaczam , rano odpinam i do wieczora spoookojnie wystarcza . Moze i w gry nie gram ale "na necie" siedze ...maniakalnie wrecz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...