Skocz do zawartości

Większy alternator 1.8t aeb wzdłużny silnik


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może ktoś przerabiał temat jaki alternator i jak duzy podejdzie do 1.8t aeb oryginlny to 90a a to przy dwóch piecach 150amper za mało. Nie chce słuchać o przekrojach przewodów bo jest 150mm2 big3 też zrobione i nowy akumulator bosch s5 agm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchać chciec nie musisz... ale sam alternator i tak nienzalatwi sprawy.

A co innego załatwi ? Najsłabszym elementem jest alternator. Big3 zrobione połączenia są Solidnie zrobione przewod 150mm2 nowy aku agm i światła przygasają. Ładowanie spada urywkowo do 12.8 więc alternator słaby.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

1. Największy plug&play 120a.

2. Lekkie przerobienie mocowania w 1.8t i wsadzenie np 210a z renault (mam fotki)

3. Na leniwca 500F przy piecach, i obserwować co się dzieję, bo dużo wniesie ta zabawka.

1 a podasz numer tego alternatora?

2 poproszę o fotki i numery części

3 chyba nie chciałbym kondensator jak mam słabe ładowanie.:)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można je wykorzystać do tego ?

Kwestia ile pakietów użyjesz, jeden pakiet ma pojemność około 58F

Sam posiadam dwa i jak na 116F zdaje egzamin do około 1.5kW rms :)

20171020_173307.jpg

Jeżeli masz kasę to lepszą opcją jest pakiet 500F bo zajmuje mniej miejsca niż 8/9 pakietów maxwella pojemności 58F pakiet. 

Mowa o tych oczywiście

"Superkondensator 3000F BCAP3000P"

http://allegro.pl/superkondensator-3000f-bcap3000p-balanser-f-ra-vat-i6963873268.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...