Skocz do zawartości

Instalacja meriva A


wicher18gl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam sie do nowej instalki w mojej merivce A .Nigdzie nic nie mogę znaleźć czy ktos już podejmował walkę z tym wozidłem.Pierwsze co mnie zastanawia to możliwość pozostawienia wglądu do kompa.Radyjko ori oczywiscie wyleci i na jego miejsce wejdzie 2 din .Drzwi mam nadzieje nie będą stawiac wiekszego problemu,za wszelkie info odnosnie młodzenia w tym bolidzie bardzo dziekuje i mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi przyjazne (małe otwory do oblachowania, łatwo ręką dotrzeć do zakamarków przy oklejaniu) ale z dystansem trzeba pokombinować , bo ori otwór w boczku nie pokrywa się z otworem w blasze drzwi  i na dodatek co gorsze to dystans musi być ścięty , bo inaczej głośnik "patrzy" w dół i jakby pod kokpit .Teraz będzie gorzej , czyli otwórz maskę i zobacz że przeciągnięcie kabla do tyłu (fajna podwójna podłoga w gratisie od Opla  ;) ) jest baaardzo utrudniona, bo musisz zrzucić całe podszybie gdyż są tam jakby 2 ścianki grodziowe ... na dodatek zobacz tylną kanapę i jej systemy linkowe ... lepiej tego nie odkręcać, bo ponowne złożenie i regulacja może być bardzo trudna. Od razu idź w stronę puszczenia kabla pod autem , a głośnikowe i RCA puścisz progami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samym dorobieniem dystansu pod kątem nie rozwiąże problemu?najlepiej dystans dorabiac samemu ?Co do modułu slyszalem ze tylko podglaszanie,sciszanie itp działa a bc nie można wejsc a o ukrytym menu nie wspominając.Z ta grodzią jest porażka przy wymianie filtra kabinowego trzeba również demontowac podszybie ;/ planuje puścić 2x50mm2 .Bagaznik ok ale jest lpg z wyższą butla pozostaje zrobic jeszcze jedna podłogę bo do upchania 4 piece,proc,zwrotki,wykorzystam również wnęki nadkoli jak okaże sie problem z miejscem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Jak wyglada sprawa montażu 2 din ? Trzeba odnowa robic ramkę montażową ? Czy wchodzi po oplowskim i najwazniejsze sprawa zasilania iso(canbus) z tego co wiem nie ma stalego 12v i po kluczyku (pierwsza pozycja bez zapłonu) ktoś rozwiązał ta kwestię ? Bardzo mi zalezy by miec 12v po kluczyku ale bez właśnie choinki zapłonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam Merive A 1,8 benz i tam jest normalny plus po stacyjce, tzn. radio gra już po przekręceniu kluczyka na pozycję "I" , a zapłon jest nie włączony(kontrolki nie świecą ) . Wyłączenie radia następuje dopiero po całkowitym wyjęciu klucza ze stacyjki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...