Skocz do zawartości

Micra K12 pantralalinski


pantralalinski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widocznie Marcinie mieliśmy inne założenia. Pomijając dzyndzle do lusterek zauważ w którym miejscu mam nawiewy bocznych szyb. A idzie zima i mogły by parować ;-)

Słupki długo schły więc w tzw. międzyczasie przepolerowałem przód bolidu (po myciu silnika Akrą zostały na lakierze plamy)
 

fb73eb3b109ee640gen.jpg

 

 

 

Panel już był porysowany i denerwowało mnie brzęczenie guzików przy około 2500 RPM. Wypolerowałem pastą do zębów (pasty polerskie zostały u rodziców w warsztacie) a do brzęczenia muszę się na razie przyzwyczaić, bo pewien pan, który grzebał w tym panelu (przeszczep panela z dala od radia) połamał łączenia guziczków i brzęczeć będzie amen.

 

cbddb9d1234c68d0gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m43b18 ja rozkręcić panel bo chciałem uporać się z guziczkami. Guziki połączone są w grupy cienkimi niteczkami z plastiku. To właśnie one nie pozwalają im brzęczeć. Jak się je polamie a o to nie trudno to pozamiatane. Jak już miałem panel w częściach to nie musiałem się martwić o pastę w zakamarkach. Na koniec pędzelek, bieżąca woda, suszenie i składanie. Trzeba też uważać na wewnętrzną cześć panela (wyświetlacza). Najlepiej go nie dotykać żeby nie porysować.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niteczki pomagają na taśmie przy składaniu. Często trafiają się z połamanymi połączeniami i nic nie brzęczy. Klawisze chodzą jak trzeba.

Brzęczeć może mały odłamany fragment jak luźno lata w panelu. Wyjąć, wyczyścić i cieszyć się radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło kilka dziurek. Jutro zalepię je nitro szpachlą. Kolega lakiernik powiedział mi, że szpachlówka natryskowa lubi sobie łyknąć wodę, więc dzisiaj słupki wprowadziły się do mieszkania i rozgościły się na kaloryferze. Jutro poprawki już na sucho, potem podkład, znowu na kaloryfer, w niedzielę jak na bezbożnika przystało szlifowanko i w poniedziałek Stick.

 

Dobrze i starannie się do roboty zabrałeś :ok: a efekt rzekłbym, że co najmniej zadowalający jest. Też jestem zdania, że flock byłby już całkiem ok a gadaniem o kulfonach się za mocno nie przejmuj, bo te inne i nie Twoje słupki też by można określić mianem zajęczej wargi albo krowiego zwisu :wink2:  A poza tym to Kulfon jest fajny :hyhy:

post-4056-0-57955400-1506873295_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Słupków uznaję za zakończony. Dzisiaj odebrałem z flokowania. Idealnie nie jest (miejscami łyso, miejscami blizny po ospie) ale musi wystarczyć. Następnym razem jak zabierał się będę do budowy słupków na pewno wykorzystam mocowanie głośników "na blache". Klej na gorąco i patyczki jak dla mnie nie zdają egzaminu. Zawsze się coś na nich obsunie. Cała lewa strona odchyliła się troszeczkę w stronę słuchacza a z prawej rozjechały się głośniki tak, że nie są w pionie. Ale ogólnie jestem zadowolony, z dźwiękiem trochę będę musiał powalczyć (szczególnie z lewą stroną).
Dziękuję wszystkim za pomoc, dobre rady, za ciepłe i za te mniej ciepłe słowa też ;)

 

8ec842078358a3b4gen.jpg
 
c9caa22432f0e753gen.jpg
 
c7f6f8d13d46ce27gen.jpg
 
d57c3eb93208795agen.jpg
 
aec3634d1f15b441gen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...