Skocz do zawartości

Micra K12 pantralalinski


pantralalinski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Redman Zostawiłem na oko milimetr na materiał (czyli obwód +2mm)

 

Gdyby ktoś szukał tapicera w Krakowie to zdecydowanie odradzam tego na Tischnera. Zszyte krzywo. Miejscami nie doklejone, ponadrywane szwy, nawet na płaskich elementach materiał wygląda jak ulep z plasteliny a na dodatek miejscami na wierzch przeszedł klej. Tyle roboty, wielkie nadzieje a na koniec robotę spaprał tapicer. Nie oddałbym do niego nawet babcinego tapczana! Nie chciałem się już wykłucać i zapłaciłem za ulepy 200 zł.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

9ecbffd0e60d71c6gen.jpg
 
366682e25a7e8116gen.jpg
 
2e95845b16c82af9gen.jpg
 
a72ac124c279e955gen.jpg
 
ff753fb712aef880gen.jpg
 
24473d760cacec12gen.jpg
 
e0f24e23624248d1gen.jpg
 
531a8711450357aagen.jpg
 
083a4fa490bff2e1gen.jpg
 
b2fd48710769c2b3gen.jpg
 
ff36c137ec8123e2gen.jpg
 
10239452a8076502gen.jpg
 
19f3fad76ba3537fgen.jpg
 
151ce82897704581gen.jpg
 
b5ebf030e0d04c5egen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Widzę że prace idą w dobrym kierunku i słupki nabrały nowego kształtu, już do przyjęcia .

Komora średniaka wyklejona matą (?)  - prawidłowo.

 

Jednak szanowny kolego 

- za pracę tego PSEUDO TAPICERA    to należą się  gościowi "galery"  do końca jego dni .

Oszpecił  i zniweczył Twoją pracę  , marnując czas,materiał  i pieniądze.

Osobiście nie odebrałbym tego typu dywersji na wygląd !

Trzeba było mu zrobić  awanturę i zażądać zwrotu kasy za zmarnowany materiał i szok estetyczny .  Co za łajza  i miał tupet  żądać zapłaty  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ROBSONBERCIK Nie wyklejałem matą. Po jak to trafnie nazwałeś szoku estetycznym, trochę mi się odechciało cudować. Napchałem watoliny i uszczelniłem dziurę na kable butylem. Karolina namawia mnie, żeby reklamować słupki. Wasze komentarze też nie pozostawiają złudzeń, że robota jest spier... po całości, więc pewnie jeszcze będzie okazja, żeby zajrzeć do komór i dolepić co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Karolina namawia mnie, żeby reklamować słupki.

 

Ma rację i tyle  :wink:  bo nie należało tego w ogóle odebrać  od pana -  "jak szybko stracić klientów ".

 

Polecam wykleić  komorę  średniaka matą , eksperymentalnie  i empirycznie "na słuch"   dobrać ilość włożonej watoliny.

 

("Na słuch "   -   uzyskany dźwięk powodujący wrażenie   tego najbardziej zbliżonego  naturalnemu   ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę że codziennie będziesz wsiadał do tego samochodu i codziennie będzie gorzej to wyglądało !!! Nawet jak zagra to i tak uraz będzie trwał ... Jak nie uzna (zapewne powie że przecież są ładne ) reklamacji to zerwij to i psiknij siwą w macie farbą strukturalną pod kolor deski  i zdecydowanie większe sprawi Ci to zadowolenie 

 

Z drugiej strony moim skromnym zdaniem głośniki są za nisko z 5 cm. Nie wiem też kto doradził Ci taka pozycję, ale jest na pewno inaczej jak głośniki graja "na siebie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...