Skocz do zawartości

Odpowiedniki brax matrix do Home Audio


grzybol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Morel Supremo czy tam Piccollo, to milusie grajki do bajek na dobranoc. Ja je wrzucam do jednego wora ze wzmakami DLS z serii A - "milusie granie wieczorową porą".

 

Ol je forumowy mistrz aktywki wiedział co powiedział ...

 

No nareszcie jakiś oburzony posiadacz Picollo się odezwał. Bo już można z nudów przysnąć na tym forum, jak przy słuchaniu DLS-a połączonego z Morelem :P

A tak przy okazji, to takie połączenie powinno być ustawowo zabronione, bo może grozić wypadkiem.

 

Czekam z niecierpliwością, aż ktoś "pojedzie" po skanach, ślimakach i betach, czy też degolcach czy innych focalach  :hyhy:

 

Może szczerze napiszcie, jakiego grania nie trawicie wśród uznanych marek, bo wszędzie można tylko achy i ochy o nich poczytać  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na zasadzie takiego Hyde Parku, żeby dać upust swojej frustracji daną marką.

 

Wszyscy Ci mówią, że sprzęt X jest ZAJE.... a Ty słuchasz tych opinii i w dobrej wierze, kupujesz, montujesz i męczysz się z tym okrutnie, 

zastanawiając się czy to z Tobą jest coś nie tak, czy to otoczenie się myli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak między prawda, a bogiem ślimaki zastąpiły r6a. Dla jednych lepszy ślimak dla innych r6a, ale nie ma co ukryć że to żaden hajend tylko  poprawne woofery. 

 

 

No nareszcie, coś o moich ulubionych wooferach. które z kolei mi leżą i mógłbym zabić, za złe opinie o nich :P

Wielu już próbowało mi je wybić z głowy, ale ja się nie dam!

Żadne matrixy, dego, tec-i czy heliksy nie dadzą im rady - to wszystko nie chce grać ani basem ani średnicą, czyli jest zaprzeczeniem słowa mid-woofer.

 

W sumie, to ten temat jest dobry na Hyde-Park. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że łatwo z wyborem było tylko w PRL-u. Chłopcy - niebieski, dziewczynki - różowy. Teraz narobili tyle różnorakich przetworników, że ludziom rozumy poodejmowała wielorakość wyboru oraz żonglerka marketingowa cenami, cóż począć...  :dontgetit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


p.s. chcesz zabić forumową giełdę ???

 

No widzę, że są tacy, co niestety biorą bardzo serio wpisy w tym dziale....  :wink:

 

 


Jednak, czy aby na pewno ??? Jak można sprawdzić co niektórzy producenci nie pozwalają, aby woofer grał basem i ograniczają dolne cięcia ...

 

A kto komu zabroni puścić woofer pełnym pasmem?

 

A może masz na myśli ten zagadkowy parametr Qts? Bo niektórzy producenci z uporem maniaka tworzą woofery z tym parametrem na poziomie 0,3 - 0,4 i wmawiają ludziom, że to są woofery samochodowe, a nieświadomi nabywcy, montują je w pełnych drzwiach, a basu nima :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakiś oburzony posiadacz Picollo się odezwał. Bo już można z nudów przysnąć na tym forum, jak przy słuchaniu DLS-a połączonego z Morelem :P

A tak przy okazji, to takie połączenie powinno być ustawowo zabronione, bo może grozić wypadkiem.

 

Czekam z niecierpliwością, aż ktoś "pojedzie" po skanach, ślimakach i betach, czy też degolcach czy innych focalach  :hyhy:

 

Może szczerze napiszcie, jakiego grania nie trawicie wśród uznanych marek, bo wszędzie można tylko achy i ochy o nich poczytać  :wink:

Co! - że Morel zły ii dls też zły! O Ku...A! Trzymajcie mnie w pięciu bo naje... dziesięciu. A żeby Ci ten scanspik w poprzek stanął! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w końcu gra z TUPETEM bom żem siem zgubił :D ??? Mołrel dęgo skan czy ślimak ? Jeden blondyny drugi czarne trzeci woli kijek od kreseczki :P

Teraz sezon na slimaki skorupiaki co będzie na zimę zobaczym

Ol je forumowy mistrz aktywki wiedział co powiedział ...

To żeś "wiedział co powiedział" ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój drogi, nie sprowokujesz mnie. Ślimaki zostają. :D

Ja droższe woofersy już przerabiałem...

Jedyne inne woofery, które mógłbym wsadzić do auta to są Bety Six.

 

A Scany Ilu 15WU czy 18WU na pewno bym w drzwi nie wsadził. Co innego w HA w dobrze zestrojonym BR - tu leżą mi wybitnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój drogi, nie sprowokujesz mnie. Ślimaki zostają. :D

Ja droższe woofersy już przerabiałem...

Jedyne inne woofery, które mógłbym wsadzić do auta to są Bety Six.

 

A Scany Ilu 15WU czy 18WU na pewno bym w drzwi nie wsadził. Co innego w HA w dobrze zestrojonym BR - tu leżą mi wybitnie. :)

 

Paweł i Paweł :) - tylko po co zmieniać coś co się sprawdza, szkoda czasu - lepiej się cyckami pobawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...