Skocz do zawartości

Free-air Subwoofer - sub w tylnym podszybiu


ygrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Zaczyna się rozmydlanie tematu... Przecież nie napisałem nic o żadnej 8" w moich drzwiach. Radek napisał o jakiś jajkach w miejscu 8" - nie wiem czemu. Więc też nie wiem czemu odpowiedziałem kontynuując offtop (czego już żałuję), że nie widzę celu we wstawianiu jajek w miejsce 8". Napisałem że już lepiej zredukować dziurę do 16cm i wsadzić "normalny" woofer. A Ty mnie pytasz czy 8" to recepta na wszystko. Na jakie wszystko? Na co recepta? Gdzie ja chcę wsadzić jakieś 8"?

I co wymyśliłeś w tym temacie? Sam sie zastanawiam nad wstawieniem czegoś w tylną półkę, aby nie zabierać miejsca na bagażnik (w pierwszej kolejności robię oczywiście wyciszenie bagażnika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Okazało się, że kupiłem za mało mat, aby wyciszyć jeszcze klapę bagażnika i coś tam chyba jeszcze więc podłączenie wzmacniacza czeka na moją kolejną wizytę u teściów to wtedy podjadę też do Tomka i skończy mi bagażnik i podłączy wzmacniacz. Tak się zastanawiam, skoro szkoda mi miejsca na skrzynkę z subem w bagażniku, czy właśnie coś na półkę nie dałoby się fajnego wsadzić, aby osiągnąć przyzwoity efekt? Doczytalem, że sa specjalne głośniki free air ale nie mam pojecia jak to gra? No jeszcze zostaje opcja z ta skrzynka pod siedzenie której już nie potrzebujesz i tam coś fajnego ale nie wiem czy wejdzie do auta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wymyśliłeś w tym temacie? Sam sie zastanawiam nad wstawieniem czegoś w tylną półkę, aby nie zabierać miejsca na bagażnik (w pierwszej kolejności robię oczywiście wyciszenie bagażnika).

Mam skrzynkę closed 12" za fotelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę 30 września w Wawie, mogę Ci ja podrzucić, szanse małe ale może uda się dopasować. Jak będzie ok to się dogadamy :)

Super. Powinienem wtedy być na miejscu więc będzie okazja przymierzyć. Tylko ja nie wiem jak zdemontować fotel i nawet nie mam takich narzędzi więc jak możesz to weź też proszę jakieś klucze, a jak nie będzie pasować to możemy skoczyć do Leroy merlin:)czekam w takim razie na telefon przed Twoim przyjazdem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skrzynkę closed 12" za fotelem . Gra z bagażnika przez dziurę w półce po oryginalnym subie. Zasila to wzmak Pioneera.

Dźwięk z systemu wyciągnięty z magistrali przez Mobridge.

Fajnie że masz dziurę gotowa:) A polecilbys jakieś głośniki w półkę bo chyba dobrze zbadales temat? Słyszałem że w koło zapasowe nie ma się co pchać bo się potem nie przebija do środka jak nie zrobisz otworu więc zostaje mi albo coś pod fotel kierowcy (ale tu problem z nogami dla pasażera z tyłu) albo najbardziej optymalnie właśnie coś na półkę.

Ja nie będę miał czasu niestety żeby podziałać, zostawię Ci go na miesiąc lub dwa i w wolnej chwili pokombinujesz :)

Ok, to będę to musiał wziąć do Tomka do Zamościa bo sam tego nie ogarnę ale pewnie będę tam dopiero koło Świat Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Talismanie masz otwory po głośnikach 6x9, to tez jest gotowa „dziura”. Co do czasu to u mnie i tak to leży wiec nie będzie problemu

Tak, w tym sensie to jest dziura:) mi chodziło jednak o jeszcze coś innego, a mianowicie o dziurę w podłodze w bagazniku, jeśli bym położył skrzynie na koło zapasowe.

 

A kiedy odbierasz swoj samochód? Myślisz że jest w ogóle szansa, aby to się zmieściło w talismanie? Najpierw bede chcial, aby Tomek skonczyl mi bagaznik, a potem zamontował wwzmacniacz więc chyba będę mu musiał zostawić auto na parę dni bo inaczej nie zdąży wszystkiego ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...