Skocz do zawartości

A6 c5 slaby bass


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w.temacie posiadam tube jbl nie wiem aka moc dosc duzy glosnik oraz wzmacniacz KAC-5203 ale tuba strasznie slabo gra tak slabo ze w aucie ledwo jest slyszalna nawet gdy dość mocno wycisze przód nie mam pojęcia czy ten wzmacniacz nie daje rady. Dziękuję za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wzmacniaczu mam tak BATT. GND P.con  + Left - - Right +

Radio JVC z którego wychodzą 2 x chinch i leci do do wzmacniacza L + R na wzmacniaczu podłączyłem Batt plus od akumulatora, GND masa z bagażnika p.con kabelek, który jest chinchach, by wzmak się wyłączał po wyciągnięciu klucza ze stacyjki. + i - kable od skrzyni i tyle chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


na wzmacniaczu mam tak BATT. GND P.con  + Left - - Right +
Radio JVC z którego wychodzą 2 x chinch i leci do do wzmacniacza L + R na wzmacniaczu podłączyłem Batt plus od akumulatora, GND masa z bagażnika p.con kabelek, który jest chinchach, by wzmak się wyłączał po wyciągnięciu klucza ze stacyjki. + i - kable od skrzyni i tyle chyba. 

 

Nie napisałeś najważniejszego, jak masz podłączone przewody głośnikowe we wzmacniaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


aa no tak tylko teraz to już nie wiem sprawdzę i zobaczę jak mam bo może mam tak jak mówisz tylko tak odruchowo mi się to narysowało ale raczej mam do minusa

 

Jak będziesz wiedział co masz w TWOIM wzmacniaczu podłączone, ustawione pokrętła Gain, filtr LPF, to wtedy się odezwij, OK ? Najlepiej wyraźne zdjęcie przyłączy, oraz pokręteł

 

.


A jak masz gaina ustawionego?

 

Z całym szacunkiem, czytasz, że on nawet nie wie jak ma podłączone u siebie ? Liczysz, że Gain poda z pamięci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


aa no tak tylko teraz to już nie wiem sprawdzę i zobaczę jak mam bo może mam tak jak mówisz tylko tak odruchowo mi się to narysowało ale raczej mam do minusa

 

Wybacz kolego ale ręce opadły Mi do kostek! jak mamy pomóc skoro Ty wstawiasz jakieś fikcje ? proszę Cię ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz oznaczenia na przewodach zasilających ? Chodzi o przekrój przede wszystkim. Gaina (Input Sensivity) masz rozkręconego prawie na maxa, nic to nie da. Filtr widzę stały z pstryczka. Jakie masz radio dokładnie ? Ogólnie te kabelki są tak podpięte, że nożyk się w kieszeni otwiera... Powinno być na konektory, solidnie, ciekawi mnie, czy nie masz coś w radiu ustawionego, może w tym aucie za dużo wymagasz. Najlepiej, gdyby ktoś znający temat wsiadł, przejrzał radio i jego ustawienia, ustawił Gain we wzmacniaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak ściszę to lata jak dobrze tam pokręcę poustawiam to nie. Na kablach nie mam opisanego przekroju. Radio JVC KD-R431 szukałem ustawień i też jest i normalnie i na ustawieniach na subie na full i to samo

Czy za dużo wymagam raczej nie bo tuba tak słabo gra że w aucie jej nie słychać kompletnie chyba że całkowicie wyciszę przód to coś tam jest słyszalna więc coś jest nie tak


a jeśli chodzi o konektory to gdzie kupić takie konektory do tak grubych kabli masowych jeżeli są to są duże i one mi nie wejdą tam na miejsce bo są po prostu za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a nie masz tak przypadkiem zamienionych kabelków? mi się wydaje że remote jest podłączone w miejsce (+) i (+) w miejsce remote.

 

Na to wygląda. Te przewody jestem prawie pewien, że to Peiying i zawrotne 4 mm2 z aluminium (takie nie do końca uczciwe 4 mm2). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że zasilający masz źle. Powinien być podłączony z lewej strony. Może wyłącz we wzmacniaczu filtr. Ja kiedyś tak miałem że był uszkodzony przełącznik i jak go włączyłem to praktycznie głośnik nie grał. Konektorki są bez problemu dostępne na allegro. Przykładowo dla kabli 10mm^2 http://allegro.pl/konektor-widelkowy-hst-4-kabel-20-21-25-mm2-2-szt-i6595170942.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tam nie wcisne konektorow bo nie wejda tym bardziej od takich grubych kabli masowych

 

Takim tokiem rozumowania uważasz że u wszystkich tak wyglądają połączenia kabli ? bo przecież żadne konektory nie wejdą uważasz.

Przepnij kable i ogarnij podłączenia jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...