Skocz do zawartości

mostek voice kraft c238


cder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc szukałem po różnych forach odpowiedzi na moje pytanie i wszędzie to samo,a nawet na opakowaniu pisze że można,tak samo jak i wszędzie sie mówi o tym że nie ma zabezpieczeń zwarciowych - to też nie prawda,podobno skrzynia lepiej gra na samym radiu niż na tym tanim wzmaku - to też nie prawda.Więc koledzy,ja wiem że im droższe tym lepsze,ale są ludzie z małym budżetem,i nie mogą sobie pozwolić na magnata z JBL-em,i próbują chociaż troche ulepszyć to co mają w miare swoich możliwości,i szukają odpowiedzi na swoje pytania.Bo gdybym ja miało wiele więcej kasy to bym tu nie zadawał żadnych pytań,tylko kupił odrazu wszystko jak należy.

Więc dziękuje za te trafne odpowiedzi na moje pytanie odnośnie voicekrafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc koledzy,ja wiem że im droższe tym lepsze,ale są ludzie z małym budżetem,i nie mogą sobie pozwolić na magnata z JBL-em.

 

Zapewniam Cię, że takie zestawienie to też nie jest high-end. Pytać zawsze jest warto, nawet jak masz 1 000 000 zł na CA, bo kasę utopić jest łatwo, a czasami dużo lepszy efekt można uzyskać za połowę tej sumy :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc koledzy,ja wiem że im droższe tym lepsze,ale są ludzie z małym budżetem,i nie mogą sobie pozwolić na magnata z JBL-em,i próbują chociaż troche ulepszyć to co mają w miare swoich możliwości,i szukają odpowiedzi na swoje pytania.Bo gdybym ja miało wiele więcej kasy to bym tu nie zadawał żadnych pytań,tylko kupił odrazu wszystko jak należy.

Więc dziękuje za te trafne odpowiedzi na moje pytanie odnośnie voicekrafta.

 

Wiec kolego tak zazwyczaj im drozsze tym lepsze ale nie zawsze , maja nawety 100zł na wzmacniacz mozna zakupic cos co jest wzmacniaczem i chociaz posiada przetwornice VC to szajs do naciagania ludzi ktorzy nie maja o tym zielonego pojecia i daja sie nabrac na chwyty marketingowe np. 10000000wat a ma 15 wat :padam: Cos czuje ze gdybys mial gore kasy to tez bys wybral za nia najgorzej jak mozna skoro piszesz ojbl i magnacie widac ze zupelnie nie jestes w temacie CA. Gdyby bylo inaczej wiedzialbys ze nie trzeba ogromnych pieniedzy bio duzo bardziej liczy sie wiedza ty nie posiadasz ani jednego ani drugiego. Mowisz ze na opakowaniu jest napisane ze mozna mostkowac ? A jaka moc jest podana na pudelku 15 - 25 wat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co tu zbierac pieniadze hahah jak te firsty i VC sa drozsze niz nie jeden normalny tyle ze uzywany wzmacniacz!

Jak sie wie najlepiej co robi ma maly budzet i potem gada ze da sie i skumli ze nie kazdego stac to mnie szlak trafia bo po co sie pytales skoro teraz piszesz bzdury >? trzeba bylo poczytac fora i dopiero potem zakladac temat.

Do 100zl smialo mozna kupic wzmacniacz ktory bedzie satysfakcionujacy oczywiscie sub musi byc odpowiedni do mozliwosci wzmaka.

 

leon_max, jak byk wstawil fote wnetrza w ktorym nie ma nic!! teraz porownaj to z crunch'em za ktorego zaplacilem 60zl

post-1-1244567289.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cder, Ten wzmcniacz jest oparty o uklad scalony TA8210 ktory jest wewnetrznie zmostkowany i nie ma mozliwosci jego ponownego mostkowania.

Te scalaki osiagaja ok 15W/4ohm/1% thd na kanal przy napieciu 13.2V przy 14,4V bedzie ciut wiecej ok17-19W czyli tyle ile dobre radio.

Ten wzmcniacz posiada zabezpiecznie termiczne i zwarciowe(wyjscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...