Skocz do zawartości

Jakie głośniki "Soprany" i jakie "6x9" pod radio Sony i subwoofer Pyle do 350zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie poszukuję sopranów i 6x9 elipsy dla mojego Polo. Posiadam radio Sony CDX - G3000 4x55w oraz subwoofer Pyle Red Label.

 

W podszybiu mam głośniki fabryczne 100mm więc może zamiast tych kupić jakieś 100mm lub tweetery + do tylnej półki bagażnika 6x9? całość zestawu 300-350zł. Co polecicie? wzmacniacz też jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Potem się dziwicie ze wasze tematy są blokowane lub trafiają do kosza.

Sam się tutaj często nie udzielam ale jak widzę tematy takie jak ten co dwa dni to aż krew zalewa..

 

Jest FAQ nazara, są tematy z najróżniejszymi instalacjami użytkowników także można coś spojrzeć, nad czymś się zastanowić.

 

Chcesz żeby Ci ładnie grało wygłusz drzwi, daj jakiś zestaw nawet budżetowy. I będziesz cieszył się muzyką podczas jazdy samochodem.

Bo to co chcesz zrobić to jest tjuning na spoty pod remizę. Chyba że tym się prowadzisz to raczej nikt tutaj nie pomoże :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Potem się dziwicie ze wasze tematy są blokowane lub trafiają do kosza.

Sam się tutaj często nie udzielam ale jak widzę tematy takie jak ten co dwa dni to aż krew zalewa..

 

Jest FAQ nazara, są tematy z najróżniejszymi instalacjami użytkowników także można coś spojrzeć, nad czymś się zastanowić.

 

Chcesz żeby Ci ładnie grało wygłusz drzwi, daj jakiś zestaw nawet budżetowy. I będziesz cieszył się muzyką podczas jazdy samochodem.

Bo to co chcesz zrobić to jest tjuning na spoty pod remizę. Chyba że tym się prowadzisz to raczej nikt tutaj nie pomoże :-)

x2 

Dokładnie.Sam jestem na forum dość długo ale piszę już w ostateczności.Tu jest taka kopalnia wiedzy że czytam od dwóch lat i wyciągam wnioski większe lub mniejsze.

Ciebie krew zalewa,mnie krew zalewa a ciekawe jakie doznania mają użytkownicy forum czytając takie tematy którzy są tu kilka lat ;)

 

 

P.S. Pod remizą już rzadko idzie spotkać jajka w półce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...