Skocz do zawartości

problem ze wzmakiem CP HPB-1502 !!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ale wszystko fajnie, grac gral ale sie zjeb.... no to cos w zamian ze mna nie ma lekko a co mi po naprawie skoro moze znowu pasc po miechu http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif to wole se walnac cos innego w zamian tego CP, innego wyjscia nie ma przynajmniej jak dla mnie :zly:
Wybacz ale nie chce zatem z Toba nigdy robic zadnych interesów... Skoro kupiłes sprzet sprawny to teraz...

Wybacz, bede dosadny, nie obraz sie ale jesli przyszedlbys z tym do mnie to Ty "nie miałbyś ze mna lekko...". ALe z drugiej strony moze rzeczywiscie warto sprobowac go oddac, moze akurat koles okaze sie "nienormalny"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by the way mastah22 ja jestem z tego co wiem trzecim uzytkownikiem tego wzmaka, kumpel wczesniej nie poinformowal mnie ze cos w nim bylo robione, a bylo bo po rozkreceniu go Ache stwierdzil ze bylo "kombinowane" cos z koncowkami mocy ! wiec jezeli sie sprzedaje "sprawny" sprzet to sie informuje kupca ze cos z nim sie dzialo i zeby uwazac na niego zeby nie popieprzyc tego dalej, zeby nie pakowac sie w kolejne koszta jego naprawy ! chyba jest do dla Ciebie mastah22 logiczne, bo ja o takich rzeczach bym poinformowal kupca ze cos wczesniej bylo przy nim "kombinowane", p.s. na tym polega uczciwosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabij mnie nie wpadlem na to, ale ten ktos kto mi to sprzedawal twierdzil ze na 100% jest ok i ze u niego gralo i nic sie nie dzialo jakbym wiedzial to wczesniej to uwierz mi ten wzmak u mnie w aucie by sie nie znalazl ! a teraz niestety zostaje opcja ew. naprawy ( jezeli ona cos da ) lub poszukiwanie nowego wzmaka, czyli w sumie dodatkowe koszta, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo "kombinowane" cos z koncowkami mocy

 

Potwierdzam :zly: Bylo widac kalafonie przy niektorych koncowkach, a reszta plytki byla ewidentie lutowana maszynowo, bez sladow kalafonii.. Poza tym bez patrzenia na strone druku juz mi cos nie gralo, bo pasta termoprzewodzaca byla "jakos dziwnie" nalozona, potem kiedy juz odwrocilem, mialem 100 % pewnosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziołeś pod uwage że mógł nie wiedzieć co się z nim działo ?

 

" wiec jezeli sie sprzedaje "sprawny" sprzet to sie informuje kupca ze cos z nim sie dzialo i zeby uwazac na niego zeby nie popieprzyc tego dalej, zeby nie pakowac sie w kolejne koszta jego naprawy ! "

 

czyli co miał cie uprzedzić żebyś go może wcale nie używał ? :zly:

 

bo może się coś kiedykolwiek w nim zepsuć ?

 

może oczekujesz wieczystej gwarancji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero jak zaczelam sie chrzanic zadzwonilem do niego i po dluzszej rozmowie stwierdzil ze jednak cos tam mogloby byc robione no to sorry NAGLE po jakims czasie mu sie przypomnialo, ze wzmak byl "modyfikowany" ! no sorry takie bajki to mozna dziecku wciskac a nie doroslym ludzia, ktorzy placa jeszcze za "sprawne" rzeczy pieniadze ! logiczne ze nie oczekuje wieczystej gwarancji ale jakies wstepne info by sie przydalo, a nie dopiero po tym jak JA zaczalem uzytkowac sprzet to sprzedajacemu sie cos tam przypomina, żal !

 

[ Dodano: 2009-05-21, 00:03 ]

p.s. mogl uprzedzic wczesniej ze nie wie czy bylo w nim cos robione - bo mogl nie wiedziec rzeczywiscie, chociaz watpie bo w sobote jak z nim gadalem to mu "cos tam w glowie switalo, ze moze ktos, cos tam zmienial", po drugie wiedzial ze wzmak sie grzeje i sie wylacza i mogl mi powiedziec zeby nie "łoić" wzmaka zbyt ostro, aby nie siadl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz np. furke

 

którą mocno użytkujesz

 

i po jakimś czasie wychodzą " kwiatki "

 

to też idziesz do byłego właściciela żeby kasie oddawał ?

 

bo coś kiedyś miał w niej robione ?

 

mogłeś kupić nówke na gwar. i moze nie miałbyś teraz problemu

 

używka to używka

 

zresztą nie takie sprzęty się sypią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie wiedzial ze wzmak sie grzeje i sie wylacza i mogl mi powiedziec zeby nie "łoić" wzmaka zbyt ostro, aby nie siadl !

 

dopiero mowiles ze Ci sie to nagle stalo po jakims czasie od kupna... placzesz sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ok wszystko rozumiem. ale przewaznie ( jezeli wlasciciel auta jest uczciwy ) to Ci powie ze mial problemy z tym czy z czyms innym, tak ja kupowalem auto, kolo powiedzial ze byl rozwalony blotnik i auto bylo lakierowane, wiec sprzedawca uczciwy i rzetelny, ja jak sprzedawalem gitare uprzedzalem kumpla o tym ze jest w mniej jeden szkopul do zrobienia z tym ze ja sie tym nie zajme bo fachowcem nie jestem, ale wiedzialem ze naprawa nie bedzie droga, gitara sprzedana, klient poinformowany i zadowolony z zakupu, sprzedajacy uczciwy chyba tak powinna wygladac kazda transakcja jaka dokonujesz/dokonujemy !

 

pozdro

 

[ Dodano: 2009-05-21, 00:14 ]

FUBU, tak nagle bo dosc ostro "łoiłem" sprzet w celu jego sprawdzenia jak to wszystko hula, to chyba jasne ze tak robi sie na poczatku, przynajmniej dla mnie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif gdybym wiedzial ze wzmak jest "kopniety" to bym chuchał i dmuchał na zimne, nie przesadzajac z lomotem w aucie, zeby pozniej nie miec problemu jak teraz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, jasne, wiec skoro porównujecie do auta, sprzedający informuje Cie, ze wymienił pierścienie tłokowe i wszystko jest ok, wiec nie kręcisz go powyżej np. 3k obrotów ?? :]

 

Wzmak był sprawny, grał! To ze testowałeś go na ostro, a wzmak należy do rodziny 'gorących' piecyków, wiec ja się nie dziwie, miał wogole dostęp powietrza, jakaś cyrkulacja? Gdybyś na mnie trafił, no to sorry, ja bym Cie wyśmiał za coś takiego :D

 

[ Dodano: 2009-05-21, 00:45 ]

po drugie wiedzial ze wzmak sie grzeje i sie wylacza i mogl mi powiedziec zeby nie "łoić" wzmaka zbyt ostro, aby nie siadl !
Chyba każdy CP się grzeje, ale to jak użytkujesz sprzęt zależy tylko od Ciebie i to właśnie Ty powinieneś uważać! Cala sprawa jest po prostu śmieszna, tym bardziej, ze jednym takim CP gonisz dwa suby lanzara max12 :zly:

 

[ Dodano: 2009-05-21, 00:52 ]

wczesniej tez mu sie grzalo ale dopiero od przedwczoraj zaczal swirowac zreszta ache zna historie tego co zesmy wczoraj robili i moze potwierdzic moje slowa :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: Ruby1986 kupil od tego goscia caly zestaw lacznie z Lanzarami, skoro koles wiedzial, ze wzmak sie wylacza i byly w nim robione koncowki, to mogl o tym poinformowac.. Moze wylacza sie Rubemu dopiero teraz, bo na placu sie fest cieplo robi.. Bylo chlodniej, objawow nie bylo.. Moze koles sprzedal wlasnie z tego powodu i specjalnie siedzial cicho.. Jezeli poprzedniemu wlascicielowi wzmak sie wylaczal, to pretensje Rubego sa moim zdaniem uzasadnione.. Jezeli sie nic nie dzialo, to sorry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuudlaty uwierz mi te dwa lanzary robia larmo na tym jednym wzmaku , Ache dzieki za obrone moich sugestii, bo co po niektorzy nie potrafia chyba czytac ze zrozumieniem co sie DO NICH pisze i coraz bardziej odbiegamy od tematu ! zamiast pyszczyc i sie madrzyc, to moze "fachowcy" doradziliby co mam zrobic zeby wzmak chodzil tak jak powinien ? a nie wciskac jakies pierdoly o tym, o tamtym, by the way jezeli ktos ma w sobie za grosz uczciwosci to informuje o tym ze cos moze w przyszlosci byc nie halo :hyhy: ! wzmak mial jakas tam cyrkulacje ale slaba, wczoraj na "pale" zrobilem mu troche wiecej "owiewu" ale tak czy siak sie wylanczal, Ache widzial co wykminilem i jak do niego na garaz zawitalem z pootwieranymi oknami :hyhy:, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze "fachowcy" doradziliby co mam zrobic zeby wzmak chodzil tak jak powinien ?

Juz pisalem oddac go do stosownego serwisu bo sam nic nie zrobisz.

 

ps.sprawdz czy wszystkie tranzystory w koncu mocy i przetwornicy sa dobrze podociagane na srubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...