Skocz do zawartości

A3 8P Sportback krok dalej niż BOSE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powolnymi krokami zbliżam się do modernizacji audio w moim Sportbacku.

Oryginalnie mam zamontowany system Blaupunkt z subwooferem w bagażniku, jednak nie jest to BOSE i sporo mu do niego brakuje.

 

Mam swoją ścisłą koncepcje co wymienić, początkowo rozbudowa systemu Audio miała kosztować mnie +/- 4700zł jednak nie spędzam w aucie aż tyle czasu, dlatego postanowiłem trochę ciąć koszty. Aby uprzedzić pytania powiem, że w aucie miało w tej kwocie znajdować się:

-DLS A7

-4x U-Dimension el comp 6

-JL audio 8w3v4

-skrzynka od bassers

-tłumienie, strojenie

-okablowanie

 

W tym momencie rezygnuje z DLS A7, zostaje 1 zestaw el comp 6, tłumienie, JL 8w3v4, dochodzi 1 kanałowy wzmacniacz JL Audio dla suba - 250/X1.

Myśle, że całość zmieszczę w +/- 2000zł, a wydaje się to być świetną i o wiele lepszą alternatywą niżeli nawet BOSE. (miałem już BOSE w innej A3)

 

Czy mógłby mi ktoś przybliżyć, gdzie jest w A3 Sportback wzmacniacz dla systemu Blaupunkt?

Które głośniki są napędzane wzmacniaczem, a które z radia?

Czy wygłuszone drzwi, el comp 6 napędzane radiem dobrze się zgrają z resztą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czy mógłby mi ktoś przybliżyć, gdzie jest w A3 Sportback wzmacniacz dla systemu Blaupunkt?

Czy to jest blaupunkt to nie wiem, ale ja miałem razem z subem w lewym boczku z tyłu .


 

 


Które głośniki są napędzane wzmacniaczem, a które z radia?

Tył u mnie był aktywnie , przód z radia .


 

 


Czy wygłuszone drzwi, el comp 6 napędzane radiem dobrze się zgrają z resztą?

Nie sądzę że wiele zyskasz do fabryki , szukaj wzmacniacza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odpowiedzi, podstawowe informacje już posiadam, licze na jakies wskazowki przy instalacji - suma sumarum wychodzi sporo keszu a chcialbym byc pozytywnie zaskoczony.

Wtrące też, że troche niepokoją mnie zasady panujące na tym forum, - pierwsza odpowiedź kolegi Abstynent - kompletny OT śmiecący mój temat (mógł zadać to pytanie na PW), po napisaniu z mojej strony, że czekam na oferty, przy okazji zwracając uwage na jego OT, -moj post trafia do kosza, jego nadal śmieci.

 

Jeśli chodzi o koszty, to wraca DLS A7 który napędzi całość, wszystkie głośniki i akcesoria będą nowe.

Z początkiem lipca wrzuce zdjęcia jak przebiega operacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki , też mam audi to pokibicuje , jeden już był taki , co chciał troszkę bose poprawić i jak skończył :)

O co chodzi z tym co Bose poprawiał? :D

Jeśli się da, to proszę o przybliżenie tematu, może coś podglądne lub chociaż się dowiem na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...