Skocz do zawartości

Trzaski w głośnikach po zamontowaniu zmieniarki usb/micro sd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Ostatnio zakupiłem zmieniarkę na usb/micro sd firmy Yatour. Wszystko jest podłączone zgodnie z instrukcją i nawet gra jak należy, ale tylko przy wyłączonym zapłonie. Po odpaleniu silnika zaczynają się nieregularne trzaski w głośnikach. Dodam, że przy puszczaniu muzyki z fabrycznego radia lub cd problem nie występuje. Czy ktoś wie gdzie szukać przyczyny? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Powalla owszem napisalem do sprzedawcy, ale jest weekend i jeszcze mi nie odpisal. Poza tym zapytalem, bo w poprzednim aucie tj. Toyota Corolla e11 mialem podpiete takie samo "cudo" i wszystko dzialalo jak nalezy, teraz mam Lagune II i pytam bo moze jest cos nie tak z instalacja lub czyms innym. A zmieniarka jest podlaczona pod orginalne radio. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy może coś być nie tak z instalacją.

 

Nas?

 Pytam, ponieważ się na tym nie znam i liczyłem, że ktoś może zetknął się z takim problemem i będzie w stanie jakoś mnie naprowadzić gdzie szukać przyczyny.

 

 

Najbardziej w tych "cudach" poza tym ze ktoś to kupuje :wink: jest to jak "to" nazywaja :rotfl:

 

Zmieniarka usb :rotfl: co ona zmienia? Przełącza porty czy co innego? Bo nie jest to zbytnio zrozumiałe :(

 

Podejrzewam, że geneza powstania nazwy tego urządzenia nie jest aż  tak skomplikowana, ponieważ po podłączeniu imituje zmieniarkę cd/mp3

 

 

Jest to dobry gadżet lepszy na pewno jak tandetne transmitery.zapewne nie chce sie zgrac z tym fabrycznym radiem sprawdź poprawność podłoczenia

 

Dokładnie, tak jak mówie w Toyocie nie miałem z tym urządzeniem żadnych problemów. Zobaczę co napisze sprzedawca, ewentualnie przejadę się do jakiegoś serwisu i może oni coś wymyślą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl logicznie ...radio gralo OK , poprawnie(tak zakladam) podlaczyles to cudo i sa trzaski , czyli winnowajcą jest ... BRAWO! Tak to cudo! ;)

Super. Dzięki za wyczerpującą aczkolwiek niewiele wnoszącą wypowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Skoro gralo dobrze w toyocie to raczej jest ok

 

Tyle że teraz gra inna sztuka (model) , bo to Laguna  :wink:

 

 

 


niewiele wnoszącą wypowiedź

 

Na co liczysz? Na odpowiedź , że masz uszkodzoną 5 ścieżkę na 3 płytce lub siadł kondensatorek na 2 płytce w tym cudzie? Będziesz w tym grzebał i narażał się na utratę gwarancji? Dalej nie kumasz że uszkodzona jest ta "zmieniarka" i potrzeba ją wymienić na sprawną i może tu pomóc tylko sprzedawca ?  :mur1:

 

PS: zakładam że podłączenie jest OK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...