Skocz do zawartości

NOWY SUBWOOFER


ŁYSY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w miarę jedzenia apetyt rośnie i tak jest i u mnie

w tej chwili posiadam PB M12 w skrzyni zamkniętej i zasila to ALPINE MRV T505

Chciałbym zmienić coś mocniejszego, a dokładniej to zależy mi na jak najniższym zejściu

Czytając forum myślałem o sonicu ale na pewno są również inne dobre głośniki

Podkreślam że chciałbym uzyskać jak najniższe zejście

 

[ Dodano: 2009-05-11, 22:58 ]

na głośnik i wzmak mogę przeznaczyć około 2,5tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oferuję na sprzedaż Rockford'a T112D2 wraz z konkretna obudową. Uznacie pewnie, że jest to reklama, ale naprawdę byłem w szoku po odsłuchach jak dotarł do mnie pierwszy rockford. Miałem dwa - tego już nie da się opisać:) Za te pieniążki ciężko coś lepszego kupić. Arczifo mówi, że RE - ale niestety ie mieliśmy okazji porównania (szkoda, ze nie mógł mnie jakiś czas temu odwiedzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIVLOV ile cenisz Rockford'a?

i czym to zasilasz

Jaką kwotą trzeba dysponować żeby kupić coś dobrego bo napisałeś że ciężko coś lepszego kupić.Może lepiej dozbierać kasy i kupić coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁYSY, jeżeli jesteś zainteresowany to moje gg: 7265207 , PW, e-mail: siete@interia.pl

Coś lepszego jakościowego od Rockforda? hmmm ciężka sprawa naprawdę ciężka zważywszy na to, że jest to najwyższa seria Rockforda czyli POWER. Warto posłuchać tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sonika i nie narzekam co do jego wykonania , wiem jedno ten głosniczek jak chyba żaden inny bardzo nie lubi przesterów i słabych mocowo i jakościowo wzmaków :P bo właśnie wtedy
Membrana Sonica lata jak szalona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic to kiepski glosnik - mialem 15" w br i closed

Z tym ze robi sie "szmaciany" po jakims czasie to tez prawda,chyba ze wypuscili jakas nowa poprawiona wersje(watpie).

Nigdy bym go nie kupil za tyle ile kosztuje nowy.Polowę tego jest wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie rzucił na RE SE-15 To przynajmniej Ciekawie zagra
troszkę się robi mały offtopic ale ... miałem okazje słuchać ten przetwornik w br i obiektywnie patrzeć gra potężnie ale piszcie co chcecie ale co do jakości tego basu mam dużo zastrzeżeń może to wina dużej budy nie wiem ale dla mnie ten głośnik bynajmniej w wersji 15" służy do robienia zamieszania a nie jakościowego grania :D Co do sonica (ktoś powie chwalisz bo masz sam to ) Sonic ma pewnie wiele wad ale nie sądzę żeby w cenie do 800 zł można kupić nowego coś lepszego Nie wiem o co chodzi Wam z tą latająco membraną u mnie ponad rok i wszystko pracuje elegancko zawieszenie jak były tak są "sztywne" Bądź co bądź i tak wkrótce sprzedaje sonika bo dla jak dla mnie to już troche za mocno i przerzucam, się na mniejsze przetworniki :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam do naprawdę mocnego i dobrego grania Re Audio SX-12 ( większość

ludzi z tego forum zapewne wie co ten przetwornik potrafi)

Jeśli maił byś czym go naprawdę dobrze napędzić (1-1,5 kW), to będziesz na pewno zadowolony

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁYSY, zapytaj naszego kochanego moderatora Bartasa.

lukasz1983, nie wątpię, że RE zagra dobrze tylko nikt nie miał okazji porównywać z RE (szkoda naprawdę szkoda, że arczifo nie mógł mnie odwiedzić - wtedy byśmy porównali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...