Skocz do zawartości

2 x RE XXX 18" + 4 x Orion


Drager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Drager widzisz nie zawsze te dwie rzeczy idą w parze uwierz mi widziałem na własne oczy auta zapchane sprzętem za grubą kasę, które nic szczególnego nie osiągały

 

to nie znaczy że ten projekt nic nie osiągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Drager widzisz nie zawsze te dwie rzeczy idą w parze uwierz mi widziałem na własne oczy auta zapchane sprzętem za grubą kasę, które nic szczególnego nie osiągały

 

to nie znaczy że ten projekt nic nie osiągnie

 

Hmm a czy ja gdzieś użyłem takiego stwierdzenia ?? :luka: Bo jakoś nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Drager widzisz nie zawsze te dwie rzeczy idą w parze uwierz mi widziałem na własne oczy auta zapchane sprzętem za grubą kasę, które nic szczególnego nie osiągały

 

to nie znaczy że ten projekt nic nie osiągnie

 

Hmm a czy ja gdzieś użyłem takiego stwierdzenia ?? :?: Bo jakoś nie widzę.

 

ale można się domyślać. no ale nie dane nam się sprzeczać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Skontaktowałem się z przyjacielem, i oto kilka słów płynących prosto od Niego:

 

Generalnie first things first

W błędzie są koledzy piszący, że seria XXX ’06 nie wyszła pod znakiem D1, bo jeśli tak było to skąd niby mam D1 ?? Btw. Kupując sobie głośnik za te pieniądze, można chyba sobie „czegoś życzyć” co nie ?, przy okazji pełen recone kit D1 czy D2 to 460zł.

 

Kwestia baterii…

64x 12Ah = 768Ah

64x 4.0kg = 256kg

64x 0.014Ohm (równolegle) = 0.0002Ohm !!

64x 180A = 11520A prądu „rozruchowego”

Żywotność minimum 200 rozładowań 100%C i powyżej 400 rozładowań 50%C

Jak widać „coś tam” te bateryjki razem potrafią a cena z porównaniu z firmą na eS była nie porównywalna. Zanim je kupiłem (po bardzo dobrej cenie nawet jak na hurt), troszeczkę posiedziałem nad parametrami XS, PM czy tym podobnych firm.

 

Alternatory na bazie DR144.

246A przy 6000obrotów wraz z „regulowanym regulatorem” 14-16V

Alternatory na największym z dostępnych stojanie, z którego to powstaje wiele różnych „300” czy „350” amperowych alternatorów i tylko nieliczni wiedzą, że po „zapięciu” Fluka na wyjście okazuje się, że owe przereklamowane 350A przeistacza się w ledwo 250A (co i tak jest wyśmienitym wynikiem)

Moje defacto były mierzone na stole i mam nawet do nich taki ładny wykres J

 

System przedni to planowane 6 kompletów komponentów, ale nie doszukujcie się tu SQL’u bo to akurat mnie dość średnio obchodzi – głośno, dynamicznie i czysto.

 

REX’y oczywiście tylko i wyłącznie w wall’u i nie do dB a do BR.

Nie jestem zwolennikiem brzęczenia w okolicach 70tki czy wyżej… bo nie na tym muzyka polega !!

Bass to jak wiadomo częstotliwości najniższe i ja tu celuję w 150+ przy 20Hz a nie 170+ pzy 80Hz… Co kto lubi i ja raczej kieruję się hasłem „How Low Can You Go”.

 

Pierwszym założeniem było zrobić auto kompleksowo, czyli im więcej zmian w całym aucie i im bardziej nowatorskie i inne tym oryginalniej i lepiej, (nie jestem zwolennikiem przepisywania cudzych książek), lista przeróbek, jakie chciałbym (byśmy) zrobić w aucie niemal nie ma końca, aczkolwiek przy obecnym stanie rzeczy dalsze prace stoją pod ogromnym znakiem zapytania.

Fakt auto miało wystąpić w właśnie zakończonym sezonie, tak się jednak nie stało, a co na przyszły rok ?? Francuzi mawiają czasami „marneszanse”

 

Tyle na dziś dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...