Skocz do zawartości

Ciepły wzmacniacz do Hertz dsk 165.3


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Przeszukałem co się dało na forum i nie znalazłem tematu w którym bym znalazł wskazówki.

Podobno w tym zestawie (DSK 165.3) tweetery są trochę za ostre.

 

Czy możecie podać jakieś popularne wzmacniacze które by trochę  ociepliły te gwizdki ?

Chodzi o używany 4 kanałowy piec, może być też  2+1 , budżet to ok. 250 -350 zł.

Do tego pójdzie  skrzynka z głośnikiem pewnie  koło 200 W.

Głośniki są  już kupione, właściciel nie przewiduje wymiany w najbliższym czasie, więc  chcemy chociaż ten wzmacniacz dobrze wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Przeszukałem co się dało na forum i nie znalazłem tematu w którym bym znalazł wskazówki.

Podobno w tym zestawie (DSK 165.3) tweetery są trochę za ostre.

 

 

 

Tym tweeterom nic nie pomoże

 

Jest na naszej giełdzie steg AQ45,4   bardzo fajne granie 

 

Ten wzmacniacz ma kilka fajnych cech ale żadna z nich nie jest cechą którą można by nazwać ciepłym brzmieniem.

To jest bardzo jasno grający wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dsk na samym początku :P eh to były czasy.... Założyciel rozważa również podłączenie suba a znając życie dsk długo nie będą w aucie .Moja propozycja jest już przyszlosciowa jeśli właściciel zmieni system to wzmak napewno nie będzie najgorszym ogniwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wzmaki były sugerowane w tematach które czytałeś.

 

No właśnie na temat wzmacniaczy do  DSK nie było za wiele tematów (większość to HSK)

A już na pewno nie takich z których można było jakieś wnioski wyciągnąć.

 

Temat wymiany tweeterów raczej odpada bo znowu koszta i nie wiadomo jak to zagra.

Myślę że właściciel na razie będzie się cieszył tym co ma  i za jakiś czas zapragnie lepszych przodów.

Zakładając ten temat myślałem skoro choroba zestawu DSK jest powszechnie znana, to macie tutaj może jakiś cudowny model pieca który się sprawdza.

 

 

Może ktoś spojrzy na to co jest dostępne w tym zakresie  cenowym:

 

 http://allegro.pl/sprzet-car-audio-wzmacniacze-714?buyUsed=1&price_from=200&price_to=425&a_enum%5B225%5D%5B4%5D=4&a_enum%5B225%5D%5B3%5D=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...