Skocz do zawartości

CA Audi TT mk1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pół roku jestem posiadaczem Audi TT mk1 w którym audio już ma swoje lata , nie posiada systemu BOSE. Jeżeli chodzi o CA to nie jestem zielony, we wcześniejszym samochodzie bawiłem się w wymianę głośników, wygłuszenie drzwi . Może nie było to profesionalnie zrobione, ale jak to mówią człowiek uczy się całe życie :)

Z tego co do tej pory zauważyłem to w Audi TT minusem jest twetter na wysokości kolana, ale raczej nie chciałbym bawić się w rzeźbę tapicerki lub innych elementów plastikowych , to mogłoby mnie przerosnąć...

Przechodząc do sedna mam do wydania ok 1000 zł  i tutaj mój wybór padł na:

 

1. Radyjko jakie posiadam to Pioneer DEH-6300 SD i chciałbym aby zostało ( kwestia budżetu).

 

2. Przednie głośniki Morel Maximo 6.2 ( jestem otwarty na inne propozycje), kiedyś miałem Excursion SX-6C pod wzmakiem Sony xm5020 i byłem zadowolony .

 

3. Tylnie głośniki to temat który najbardziej mnie męczy, czy jest sens montowania ich? Kolega doradzał mi aby zamontować głośniki jeżeli nie chce suba. Zależy mi na bagażniku, który jest mały w TT także w tej kwestii nie wiem kompletnie co robić. Dodam że w TT gdy są włączone  seryjne głośniki tylnie jest to odczuwalne ( na chwilę obecną wyłączyłem tył bo jeden jest uszkodzony). Liczę na konkretne rady i propozycje głośników.

 

4. Wzmacniacz, szukam używki i w tej chwili jeżeli stawiałbym na 2 kanały to kupiłbym kenwood kac 624 lub 4 kanały  Alpine MRV-F400s (w tej kwestii również jestem otwarty na inne propozycje). 

 

5. Kable RCA  kiedyś montowałem firmy  Hollywood CCA-28   nie było problemu z nimi, ale fajnie by było jakbyście coś zaproponowali.

 

6. Wygłuszenie to oczywiście podstawa. Maty STP i pianka od GMS, do tego matę aluminiową  do zakrycia otworów technologicznych + dystanse mdf. Tutaj może być malutki problem, ponieważ głośniki montowane są do tapicerki, nie wiem czy jest możliwość montażu ich do blachy. Montuje się głośniki do tapicerki ? Ma to sens ?

 

Jest to mój pierwszy post, jeżeli coś przeoczyłem i złamałem regulamin to z góry przepraszam. Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add1 - OK

Add2 - Maximo to dobry wybór.

Add3 - Weź Tempo Ultra zamiast maximo i tył będzie niepotrzebny (na upartego współosiowe maximo na tył, lecz tu u Nas to nie jest polecane)

Add4 - do koloru do wyboru...trzeba słuchać chyba że potrafisz pisany tekst sobie wyobrazić :)

Add5 - Są? Są... drążenie tego tematu na tym etapie zbędne zobacz podwieszony temat o kablach.

 

Add6 - Tu jest najważniejszy Twój problem. Jeśli Sam nie dasz radę podjedź do kogoś kto Ci drzwi przygotuje. Większość budżetu pochłonie wg mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...