Skocz do zawartości

Pierwsze car audio


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam BMW E46 w sedanie. Problemem jest slaby glosniczek z przodu 130mm, dzwiek jest bardzo slaby. Do tego dochodzi sporowy tlumik i w srodku jest glosno. Obecnie auto mam u mechanika - wjecha we mnie gosc i przy okazjinaprawy moglby dla mnie zalozyc audio. Mysle o takim komplecie:

Radio:

Mam jakiegos Kenwooda - stary i cieply dzwiek ma z 10 lat i kosztowal kolo 200euro, powinno wystarczyc, nie pamietam modelu jest u mechanika

Przód:

Wzmacniacz: Sony XM3040

Głośniki: Tutaj dylemat, ciezko teraz o dobra uzywke, szukam wsrod: Morel Tempo 6, DLS R6A, Dego PO-650, ew. Hertz HSK[jest na gieldzie, nie mam na nie ochoty] FocalA1

Wygluszenie drzwi

Tył:

Wzmacniacz: Alpine 3544

Skrzynia: Rockford P2D2-8

Nie zalezy mi az tak bardzo na ilosci basu. Muzyka to glownie rock, mantry, Solfeggio, czasami jakis rap czy rammstein. Malo elektroniki i lupanki, wiecej wysokich tonow.

Co sadzicie o takim wyborze, w zasadzie dzisiaj chcialbym zamowic klocki, albo macie cos ciekawego na sprzedaz, to prosze pw. Czy obrze sie to zgra? Nie mam doswiadczenia z CA, czytalem kiedys duzo o tym jednak nic nie zmajstrowalem, kilka tygodni ostatnio znowu sie przygotowuje. Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz choćby na giełdzie najwyższy model Phonocar, nie koniecznie musisz iść w oklepane zestawy. Myślę, że czasami warto iść trochę w swoją stronę, trochę innymi szlakami, tutaj najwyższy model, więc na 100% nie będzie źle, a może być bardzo dobrze wręcz. Reszta to standard, czyli maty na drzwi, dystanse, można pobawić się z bagażnikiem, jeśli mocno głośno, choć to dobrze wyciszone auto, więc ten wydech musisz mieć głośny :) Wzmacniacz masz fajny na przód, co do tyłu, masz już ten wzmacniacz i głośnik ? Proponował bym jednak 10" włożyć, do takiej muzyki np. AS HX10SQ był na giełdzie, napęd - tutaj np. Kenwood PS-300T, był na giełdzie, choć nie wiem, czy nie sprzedał się. To luźny set z mojej strony, gwarancji na to, że będzie Ci odpowiadać nie daję, choć wg. mnie biedy nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że nawet jak Bogus Ci dobierze odpowiedni system to mechanik nie będzie wiedział co z nim zrobić.

No dzieki, ja na sprawach technicznych sie nie znam, wiesz dalej nie wiem jakie kable i jak to podlaczac, ogolnie to jezeli chodzi o auto to nawet piora daje do mechanika, wiec weisz to nie moja bajka zupelnie, chodzi o podpiecie pod prad poprowazdenie kabli i wygluszenie drzwi, ma mlodych chlopcow to oni powinni to ogarniac, a dostrojenia to ktos inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...