Skocz do zawartości

Alphard Hannibal X6L 4Ohm jaki wzmacniacz?


Rekomendowane odpowiedzi

No daję w ten sposób szansę Tobie, żebyś i Ty coś sobie nabił. Boli Cię myślenie ? Skoro napisałem, że zostawiłem taki wzmacniacz, a nie tamten, to może byś się zainteresował dlaczego tak, a nie inaczej ? Nie tłumacz mi co pod czym i jak gra, bo mi to nie jest potrzebne.

 

Czym te woofery różnią się od innych o zbliżonej wytrzymałości ? Ciekawi mnie to niezmiernie... Jak podłączysz pewnie pod 80 Wat a nie 150, to zagra 2x lepiej... Taaa... Poczytaj nieco o wzmacniaczach i jak te miliony wat wpływają na grę i napisz tutaj, do jakiego wniosku na "sucho" doszedłeś, zanim kupisz piec taki, czy inny. Tyle i aż tyle.

Już powiedziałem że jednemu będzie się jedno podobało a drugiemu co innego. Jak Tobie podoba się granie takie jakie masz to ok. Mnie nic do tego. Więc nie będę dyskutował tutaj z Tobą bo dyskusja dotyczy innego tematu. Kolega Prelog ma te głośniki i na pewno jakieś odniesienie więc zasugeruję się jego wypowiedziami a nie tymi że lepiej zasilić głośnik o mocy 130W RMS wzmakiem który deklaruje dużo mniejszą moc bo Tobie takie granie się podoba-a wiesz dlaczego? Bo nie znam tych głośników ale wiem co mam w bagażniku i boję się wydać kasę w błoto a potem przód zagłuszyć tyłem... Ubiegnę Twoją dywagacje na temat mojej zabudowy w bagażniku i zbyt słabego przodu po zasileniu go za słabym wzmacniaczem... Umiem wyregulować system tak żeby grał dobrze ale jeśli przód będzie za słaby to moc z bagażnika będzie nie wykorzystana...

Kolejną rzeczą jest to, że nie kupiłem jeszcze wzmaka odpowiednio mocowo, za dużo lub za mało ale pytałem też o jakość bo ona też jest ważna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem jednak... Ktoś zaproponował nieco mocniejszy wzmacniacz, Ty że "za mocny", ja poruszyłem kwestię "za mocny, za słaby" żebyś uzupełnił braki, a nie wsadzał wzmacniacz 10 Wat na kanał, więc przeczytaj od początku Swój ! temat, i jak sam zrozumiesz wszystkie posty, to może się zreflektujesz... Ładuj i 300 Wat, jak umiesz ustawić, to nic, tylko się cieszyć i co Cię moc obchodzi ? Masz głowę, uszy, umiejętności, to nie spalisz. O to ten cały krzyk. End.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, raz za dużo, raz za mało... Kiedy z czystej ciekawości zaczniecie czytać przed założeniem tematu, lub strzelenia postu, na który po raz x trzeba pisać to samo ?

W takim razie przytocz inny temat w którym już ktoś poruszył kwestie doboru wzmaka do x6l. Przepraszam ale ja nie chcę się z nikim tutaj kłócić. Przeszukałem neta pod kątem tych x6l'ów i nic nie znalazłem więc założyłem temat tutaj i nie wiem czemu masz mi to za złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około 300zł można kupić Peyinga 2x200W, modelu nie podam bo to jakiś przypadkowy zlepek cyfr i liter.

Czemu Peying? Pewnie czytałeś już na forum, że często porusza się temat spójności brzmienia zestawu audio i tego jaki wpływ na nią ma korzystanie ze wzmacniaczy jednego producenta do zasilania całego toru audio. Skoro połączenie Alphard i Peying pasuje Tobie "na basie" to nie widzę powodu dla którego miało by nie zdać egzaminu na przodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czym te woofery różnią się od innych o zbliżonej wytrzymałości ?

 

Niczym, więc i wzmacniacze można dobierać podobne ? Jak do HSK, R6a, tudzież innych hitów ? To tak jak byś napisał temat "głośniki tylko do Łady Samary", pewnie też niewiele wyskoczy, a zasada ta sama, co w każdym innym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...