Skocz do zawartości

JL Audio 12w3v2 D4 - wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie :)
Zakupiłem niedawno głośnik JL Audio 12w3v2 D4
 i poszukuje do niego wzmacniacza aby go dobrze zasilił no i , żeby dobrze to jakoś wszystko grało.

Nie potrzebuje wzmacniacza całkiem z górnej półki.
Jako , że nie orientuje się jakoś w tym do końca to liczę na wasze propozycje :)
Pozdrawiam 

post-18109-0-04871900-1448400721_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być nie z górnej polki. Podałem ceny przykładowe używanych. Sądzę że można znaleźć spokojnie na aukcji analogowy blok rodeka, rockford, hilfoniksa czy stara alpine.

 

Górna półka to tak od około półtora tysiaka w używce.

Monoblock za 150zł to możesz sobie podpiąć do tuby magnata za pięć dyszek. Na dudnienie styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego po co chcesz chłopie się na siłę uszCzęśliwić? Kupujesz w miarę głośnik jl ale nie ty chcesz go zasilić jakimś szitem... Stać cię na głośnik to nie bądź w gorącej wodzie kompany dozbieraj kasę i kup co ci ludzie podpowiadają! A nie palę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karuzel ty nie rozumiesz treści chyba... Niechce wzmacniacza z górnej półki Ale chcę żeby go dobrze zasilił... Co Oznacza to dobrze wzmacniacZem za 150 zł jak napisał powyŻej mehow to albo rybki albo akwarium... Nie piszę złośliwie ale nawiązuje do treści tematu autora...ze chcę na siłę bez namysłu coś byle co kupić niż posłuchać starsZych bardziej doświadczonych kolegów z forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karuzel ty nie rozumiesz treści chyba... Niechce wzmacniacza z górnej półki Ale chcę żeby go dobrze zasilił... Co Oznacza to dobrze wzmacniacZem za 150 zł jak napisał powyŻej mehow to albo rybki albo akwarium... Nie piszę złośliwie ale nawiązuje do treści tematu autora...ze chcę na siłę bez namysłu coś byle co kupić niż posłuchać starsZych bardziej doświadczonych kolegów z forum

 

A Ty zauważyłeś, że autor tematu nie zabrał od początku głosu ? Napisał, że nie chce z "górnej półki", a te 150 PLN zauważyłeś, że pisze ktoś inny ? Chyba nie, więc przeczytaj od początku, a nie się nakręcasz sam... Po raz kolejny zresztą :)

 

Co do propozycji wzmacniaczy, to sporo wzmacniaczy dobrych, a nie koniecznie drogich można poszukać, np. Kenwood PS-400M, 401M, a Alle... widziałem dobre mono Soundstream 300S, sporo RF w 2 kanałach radzi sobie w 2 Ohm. Ogólnie spory wybór, spora lektura.

 

 

Miał być nie z górnej polki. Podałem ceny przykładowe używanych. Sądzę że można znaleźć spokojnie na aukcji analogowy blok rodeka, rockford, hilfoniksa czy stara alpine.

 

Co do Ciebie, to chętnie popatrzę, co tam za te "150" PLN za "bloki" będą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A kolega dejson co poleci swojemu ziomkowi/krajanowi ?

 

Kolega Dejson nakręcił się kwotą 150zł i teraz szuka wzmaka adekwatnego z wyższej półki :) w ogóle nie ważne że autor nic nie pisał o 150zł :) czasami można się pośmiać czytając posty co niektórych :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Karuzel ty nie rozumiesz treści chyba... Niechce wzmacniacza z górnej półki Ale chcę żeby go dobrze zasilił...

 

Zrozumiałem, ale widać kto inny nie zrozumiał przekazu autora, niechce z górnej polki ale nie oznacza to ze musi wydać worek pieniędzy aby go zasilić, nic nie napisał o kwocie 150zl a ty się nakręcasz, jak ktoś słusznie zauważył nie w pierwszym temacie zresztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja nikomu broń Borze nie dogaduje :P tylko chodziło o kewstie gorej półki wlascicel nie chce ale za 300 -500 napewno mozna coś dostać ze średniej półki mówiąc o używanym sprzęcie :P chciałem nawiązać do odpowiedzi kolegi ktory wypowiadał sie negatywnie wyżej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego po co chcesz chłopie się na siłę uszCzęśliwić? Kupujesz w miarę głośnik jl ale nie ty chcesz go zasilić jakimś szitem... Stać cię na głośnik to nie bądź w gorącej wodzie kompany dozbieraj kasę i kup co ci ludzie podpowiadają! A nie palę

Nie chciałbyś chyba znać ceny za ile kupiłem ten głośnik ale to mniejsza o to już :)

Nie chodzi mi o wzmacniacz za 150zł ,mój budżet był 500/600zł  zdaje sobie sprawę , że jest to nie wiele ale chciałbym powiedzieć , że jest to moje pierwsze car audio a wiadomo , że apetyt rośnie w miarę jedzenia więc do końca życia nie będę się zaspokajał 300RMS.

 

Mój wybór padł na Alpine MRD-M300 

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...