Skocz do zawartości

Ground Zero GZTA 2500TX


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Nie pytam wiadomo o waty tylko jak Sobie ta Piecownia ( jeżeli ktoś z was ją miał ) dawał radę tzn czy spełniał wasze Kryteria i napędzał wasze Suby jak byście chcieli w ( 4 ohm ) mam Cervin Vege 104.Dobra Kontrola i stabilność w miarę przy 4 ohm ? Chciałbym posłuchać waszych Opinii Przed Zakupem :) 

Ps.za dużo nie znalazłem w naszej wyszukiwarce wyczerpującego na jego temat  :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat miał kiedyś tego pieca w duecie z "seryjną" skrzynią wyposażoną w 400W głośnik GZ.

Ciężko mi odnieść się do tego jak to grało ale na szczególny brak mocy, czy niechęć do "targania budą" Vectry B nie można było narzekać.

Generalnie w cenie do powiedzmy ~350zł za używkę można zaryzykować. Jak nic nie było grzebane i ułomnie naprawiane to będzie banglał.

 

Jeszcze ciekawostka. Braciakowi pewnego dnia wyzionął ducha, bez większej przyczyny. Ot wsiadł do auta, odpalił je jak zawsze przed wyjazdem do pracy i z bagażnika nie dobiegł żaden dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Fanatykiem Targania ani Drżenia Buda w Aucie :) Cerwin Vega 104 to nie jest do tego Głośnik raczej do sklejenia w SQL elegancko.

Poprostu ma ożywić Moja Vege,Mieć Lepszą Kontrolę nad nim no i żeby jeszcze bardziej sub lądował wyraźniej na Desce z przodu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak :) ale mówię jak napisałem wyżej nie ma wyginać blach :) ale ma uderzać Proste :) Zobaczymy :) jak pojadę na odsłuchy.Albo ten Ground Zero zasili Suba, wtedy dls zostaje na woofery na TW do aktywki coś się znajdzie na spokojnie,a może zaskoczy i oczaruje mnie 4 kanałowy Pionek GM-X 904 i z tego zasilę TW i Suba :) pojadę potestuje zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Nie pytam wiadomo o waty tylko jak Sobie ta Piecownia ( jeżeli ktoś z was ją miał ) dawał radę tzn czy spełniał wasze Kryteria i napędzał wasze Suby jak byście chcieli w ( 4 ohm ) mam Cervin Vege 104.Dobra Kontrola i stabilność w miarę przy 4 ohm ? Chciałbym posłuchać waszych Opinii Przed Zakupem :)

Ps.za dużo nie znalazłem w naszej wyszukiwarce wyczerpującego na jego temat  :cisza:

 

To włoże kij w mrowisko .

To był jeden z najlepszych piecyków basowych w klasie budżetowej , warty kazdej złotówki na niego wydanej .

Z listy pobożnych życzeń ,  szkoda jedynie braku przesuwnika fazy , ale w tej cenie w zasadzie bez uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To włoże kij w mrowisko .

To był jeden z najlepszych piecyków basowych w klasie budżetowej , warty kazdej złotówki na niego wydanej .

Z listy pobożnych życzeń ,  szkoda jedynie braku przesuwnika fazy , ale w tej cenie w zasadzie bez uwag.

Jak ktoś nie wie jak go wykorzystać ...., dużo droższe nie maja jak Pan to ujął przesuwnika a maja pstryczek 0-180 , ja go mile wspominam jako wstęp do dobrego systemu   :) i nie żałuje żadnej złotówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...