Skocz do zawartości

Głośnik i wzmacniacz


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam głośnika i wzmacniacz do budowy subwoofera. Cena jaką mogę przeznaczyć na te dwa elementy to ok 500 zł. Chcę żeby to zagrało poprawnie a nie dudniło.

Muzyka jakiej słucham to : Linkin Park, Cypress Hill, Limp Bizkit i RAP. Co możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastah daruj sobie, takich tematów jest na pęczki już, każdy "nowy" pyta o to samo ...

Nie chcesz pomóc, to nie pomagaj. Idź zagrać w Angry Birds u taty na telefonie i nie przeszkadzaj .

Tak używane jak najbardziej bo zdaje sobie sprawę że za 500 zł nie naszaleje. A używane będzie wyższej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Signat RAM 3 MK2 jest na giełdzie, trochę się potargować z ceną :P i np. na alle widziałem RE Audio 12d4 - wersja 2 x 4 Ohm cewki, w tym przypadku można pod taki wzmacniacz spiąć w 8 Ohm, bo i tak da radę, do tego kupić skrzynkę zamkniętą i by już zagrało. Nawet uniwersalnie taka 12" zagra w klozecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, nie macie ochoty to sie nie udzielajcie i tak robi sie tu taki cyrk że coraz mniej jakichkolwiek potencjalnych użytkowników chce tu w ogóle zagladac. Na kogo bedziecie pozniej szczekac jak sie wszystkich pozbedziecie?

Ale powiedz mi ile można wałkować jedno i to samo ? Jest masa tematów, wystarczy poczytać i wszystko wiadome. 

 

 

Zdążyliśmy to zauważyć 

 

Żartowniś z ciebie  :wink2:

 

 

Nie chcesz pomóc, to nie pomagaj. Idź zagrać w Angry Birds u taty na telefonie i nie przeszkadzaj .

 

Powielanie tego samego to jest pomoc ? Masz info na forum, można by z tego parę książek zrobić i nawet ci się nie chce poczytać co koledzy polecają a co nie. Więc czego więcej oczekujesz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale powiedz mi ile można wałkować jedno i to samo ?

 

przecież nikt nie każe ci sie udzielać i pisać, są inni którym się nudzi w sobotę po południe w przerwie miedzy meczami i pomogą,np Bogus podał juz fajny zestaw, można ? można i nic go to nie kosztowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać ale co mi tam, większość tematów jest taka sama, pytania podstawowe co w takim i takim budżecie, są wskazówki co można wybrać ale to TY wybierasz co będziesz słuchał, nikt ci nie może narzucić z góry że np ty słuchasz tylko alpine a drugi tylko kenwooda .... Nie aktualne informacje ? Mogę się zgodzić że może nie być co niektórych nowych jednostek np z tego roku, mówię tu o rzadkich przypadkach, ale topowe klocki są opisane, a na temat starszych jest masa info która raczej nie może ulec zmianie. Trzeba umieć szukać by coś znaleźć, dobrą metodę wspomniał michallll, w gooogle dopisać SCA i po problemie, lub szukać na forum ale trzeba wpisać konkretną frazę bo wyszukań jest multum. FAQ Nazara to fundamentalne podstawy których większość nowych nie zna niestety, co przekłada się na multum tematów czemu tak a nie inaczej itp itd. Niestety jeżeli się ktoś chce dowiedzieć więcej to musi poszukać i poczytać. Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...