Skocz do zawartości

Reanimacja Isophon - Sub. od VW Genesis


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy odpowiedni dział, jeśli nie to proszę przenieść - dziękuje.

 

Obecnie posiadam Forda S-max-a i mam wersje z bog. wyposażeniem audio ale to nie premium, i chciałbym poprawić dolne oraz górne partie dźwięku, ale do setna. Posiadam dawny głośnik od sub. z VW Polo Genesis, ale mam problem, bo nie posiada końcówek mocy ( były ale widać zostały usunięte) tylko poprowadzone kable na "żywca". Podłączyłem do forda i coż, gra pełnym pasmem i nawet, że tak powiem dają rade.. I tu mam problem, chciałbym je reanimować i podłączyć do obecnej ins. radiowej albo pod fotelem albo w podłodze bo mam tam miejsce. Mam również dwa filtry i nie wiem czy może podłączyć je pod każdy głośnik ? Czy szukać innych rozwiązań ? Zdjęcia znajdują sie w linku.. Za każdą rade bedę wdzięczny 

 

https://www.dropbox.com/sh/w7fic5vq9sklhwx/AABWc9tGTO3_-DKgl5o1NXX9a?dl=0

 

Ps. tutaj inf. co do instalacji oryginalnej oraz o głośnikach

 

http://www.golf1wiki.de/index.php/Genesis_Soundsystem#Ausfall_eines_oder_beider_Subwoofer

 

.. widać, że każdy głośnik z sub ma moc około 20 W a końcówki mocy powinny być Phillipps TDA 1557Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, może ale łatwiej będzie mi wysterować głośniki przykręcając gain z mniejszego wzmacniacza oraz chodzi o koszty zakupu wzmacniacza, bedzie to projekt testowy dla własnej ciekawości jak zagrają głośniki. Wstępnie mają uzupełniać serie w dolne partie dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...