Skocz do zawartości

S4 B5 modernizacja audio - fabryczne bose i navi plis rns d


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie poniewaz chcialem zrobic cos z audio w tym aucie zostawiajac maksymalnie fabryczny wyglad wnetrza i konsoli srodkowej.

Auto jest wyposażone w ori bose wraz z navigation plus wersja rns d

System niby ma x glosnikow i jakiegos pseudo suba w bagazniku ale szczyt moich marzeń to to nie jest dlatego trafilem z pytaniem tutaj.

 

Jak wiadomo bose jest 2ohm wiec zmiany mocno ogarniczonne. Wpadlem na pomysl zeby wywalic cala instalacje fabryczna i zrobic wszystko od podstaw z wygluszeniem drzwi, zrobieniem sztywnych paneli z mdf na glosniki. Panele przednie pod glosniji 165mm sa gotowe na a4klub wiec seryjne 130mm z wejscia wypadna.

 

Najwiekszy problem mam z jednostka sterujaca, wiadomo ze konstrukcja tego rns d to juz ponad 15 lat i to moze byc waskim gardlem.

 

Zalezy mi na fabrycznym wygladzie wiec chcialbym cos zbudowac na bazie tego badziewia rns d.

 

Ma ktos jakies ciekawe propozycje? W garazu leza i sie kurza rainbow sax 165 z poprzedniego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy problem mam z jednostka sterujaca, wiadomo ze konstrukcja tego rns d to juz ponad 15 lat i to moze byc waskim gardlem.

 

Zalezy mi na fabrycznym wygladzie wiec chcialbym cos zbudowac na bazie tego badziewia rns d.

 

Ma ktos jakies ciekawe propozycje? 

 

http://www.audiotec-fischer.de/helix/produkte/prozessor/helix-dsp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wygooglowalem, cena trochę poza budżetem. Czyli taki konwerter z analogu na rca i stad juz do wzmaka tak ? To co mi pokazales to procesor dzwieku, mysle ze to zbyt wysoka szkola jak dla mnie i nie wiem czy bym podolal z konfiguracja.

Dobra znalazlem takie urzadzenia genesis i powerbass w cenie 400 i 300 zl. Obydwa sa 4 kanalowe akurat starczy do zasilenia przodu i suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...