Skocz do zawartości

Jak najlżejsze maty/wytłumienie drzwi.


culmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno stałem się posiadaczem MR2 mk3.

Wizyta na Jastrzębiu wypadła świetnie. Słabe, aczkolwiek lekkie auto dające masę funu.

 

Jednak na tor trzeba dojechać a silnika wole słuchać już na torze.

Więc pojawia się pytanie czym wytłumić drzwi tak by nie złapać za dużo dodatkowych kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kleiłem drzwi super nowością rosyjską STP AERO, totalna parodia ,

mata niby najwyższy model a brudzi jak lepik smoło podobny spodziewałem się czegoś na prawdę na poziomie a tu poza czarnym aluminium i zmodyfikowanym lepikiem brudzącym wszystko na czarno nic, 

podobno mają dawać lepszy efekt tylko pytanie czy to pomalowane aluminium na czarno czy zmodyfikowany brudzący lekki lepik, ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kleiłem drzwi super nowością rosyjską STP AERO

To coś długo się do tej nowości zabierałeś.

Dawno już tym robiłem i nie ma tragedii. Oczywiście wolę extrem'a ale i tym da się solidnie zrobić robotę.

Problem Twojej wypowiedzi taki, że jest zupełnie nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o STP Aero. To nie mam pojęcia którym modelem robiłeś. Mnie jakoś ani nic nie uwalało a klei się dość dobrze. Ponadto są dwie maty do wyboru. Bomb który ze starym bombem nie ma nic wspolnego poza tym że ma 3.75 realnej grubości do rozwałkowania. Przy czym jest dwu warstwowy. I Aero gold w moim mniemaniu odpowiednik Antirust G z tym że lżejszy. i lepiej się układający.

 

Pozdr.

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest Bomb Aero producent mówi że ma 4.2mm natomiast jest 3.75mm realnego do rozgniecenia razem 3 warstwowa. Warstwa Butylu, Warstwa Asfaltu, Warstwa Alu. Różnica pomiędzy tą matą a starym bombem jest taka że nie trzeba jej jakoś rewelacyjnie grzać żeby ją połozyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...