Skocz do zawartości

problem z prądem audi a3


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie problem tego typu aktualnie jestem na wczasach samochód stał 3 dni nie odpalił dziś sprzęt podłączony tydzień temu w bdg w firmie ca app padł mi ako dziś zgasły kontrolki wszystkie i fis komputer w audi jedyne co pamiętam to nie zrobili mi od bezpieczników do stacyjki odcięcia do radia ladowania bo narazie nie mam budżetu do interfejsu alpiny radio cda 137 bti możliwe żeby radio mi tak ssalo akumulator! Help me! Sory za błędy piszę z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a3 słyszałem (znam jeden przypadek z autopsji) o źle podłączonych radiach przez które prąd wracał na stacyjkę powodując częste rozładowanie aku a po czasie wypalenie kostki stacyjki a nawet pożar pod maską (przypadek kolegi z pracy)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale nie sadze ze to radio tyle zasysa pradu 

 Czy ja wiem. Na starym akumulatorze (niemałym, bo auto do mieszczuchów nie należy) zostawiłem kierunkowskaz włączony (tj. postojowe po jednej stronie świeciły). +/- 5 godzin a dwie żarówki po 5 wat zassały cały prąd. Akumulator według majstra niby w tragicznym stanie jeszcze nie był :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek to co robic ? tak jak mi mowiles wracac do tych magikow ktorzy mi robili instalacje i zrobic to odciecie remote na kostce ?? i powinno byc dobrze ??


to co panowie widze piszecie mi to rózne zbiegi okolicznosci to od czego zaczac ? jechac do elektryka miernik w lape i sprawdzac po koleji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedys rozgladalem sie w temacie znikajacego pradu w audi a3. Na roznych forach winowajca byk licznik. Ponoc jakis uklad ulega awari i to on powoduje ubytek pradu. Na forach jest napisane aby wyjac ktorys z bezpiecznikow i wtedy obserwowac.

(Przepraszam za brak polskich liter)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedys rozgladalem sie w temacie znikajacego pradu w audi a3. Na roznych forach winowajca byk licznik. Ponoc jakis uklad ulega awari i to on powoduje ubytek pradu. Na forach jest napisane aby wyjac ktorys z bezpiecznikow i wtedy obserwowac.

(Przepraszam za brak polskich liter)

hmm ale powiem tak panowie przypomniał mi sie jeszcze   1rzecz mianowicie przed wymiana naglosnienia fabrycznego z bose na seryjne tez byl przypadek ze jak robiłem polerke auta w garazu i grało godzine dobra max poltora radiu tez nie moglem odpalic auta i na desce na liczniku paliła sie kontrolka jak by alternator nie doladowywal akusa hmm ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem rozwiązany może komuś się informacja przyda mianowicie słabe ładowanie alternatora serwis i wymiana w alternatorze ; regulator napięcia ze szczotkami,rolka napinacza paska alternatora i napinacz sprzęgła alternatora prawidłowe ładowanie 13,80 pod obciążeniem xenony klima audio itp ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...