Skocz do zawartości

Lampy "tubes" 12at7 i 12bh7


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ciemno na pewno nie warto się pchać w takie coś, owszem odsłuchać, porównać i jeśli się spodoba nabyć.

Sama lampa wiosny nie czyni, jak wszystko, może zachwycić albo zrobić za drogi lampion.

Nie spotkałeś się nigdy, że coś było super wyjątkowe, hi-endowe a po odsłuchu stwierdza się, nie moja bajka.

Ale trafia się czasem coś co rzeczywiście chwyci za ucho/serce i wtedy koszty są pomijalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety . wzmacniacz istnieje w wersji sieciowej 230V , można go posłuchać , a nawet podłączyć do samochodu na przedłużaczu :) , tak to wygląda http://cytryniarz74.blogspot.com/2015/08/cylclotron-2x-16-watt-4-ohm.html 

Koszt samych gratów to około 6000 zł , w wersji CAR podobnie . Mieszkam na Warmii koło Reszla Zapraszam na odsłuch , nie widzę problemu żeby podłączyć sprzęt w samochodzie . ale z moim źródłem ponieważ wzmacniacz jest w pełni symetryczny i takiego potrzebuje źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w budowy nowych piecy bawić się nie zamierzam, co najwyżej dopracować ten piec w którego posiadaniu jestem, a gdy to nie spełni moich oczekiwań seria X-GE już czeka w odwodzie, zabudowa tak zrobiona że idealnie wejdą.

 

Jak na razie muszę posłuchac z lampami Marconi + GE, i ew. jeden set w zanadrzu mam, niestety na lampach nie znam się wcale, więc ciężko mi cokolwiek stwierdzić, czy podkręcenie-popuszczenie i zmiana lampy na inną przyniesie ten albo inny efekt.

 

W tym tygodniu ląduje wszystko w kocyku, i po niedzieli do auta, kabelki już się robia, żeby pospinać na gotowo, a dziś dotarły przetworniki frontowe , sub do kompletu dotrze z opóźnieniem.

Dla wielu osób pewnie zaskoczenia nie będzie, co w aucie będzie zamontowane :)

 

DSC_0037.JPG


A cen nie ma co chyba porówywać, gdyż i tak klasowo są one zbliżone, no chyba że znów rozpatrywać będziemy odwieczny problem stare-nowe i stare już tanie a nowe za drogie.

 

W 1999r cena pieca xes-m50 wynosiła 1700 usd, co przekłądając na średnią pensję 1000 - 1300zł i kurs dolara, trzeba było kilka miesięcy nic nie jeść i nie żyć aby go kupić. a że teraz kosztują jak kosztują, inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...