Skocz do zawartości

alpine type e 10


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie Chcialem spytac ktos miał ten głosnik ? nie znam jego mocy rms ani nic.Do kupienia za 150 zł z zamknieta wytłumiona skrzynia mdfu 18 litrowej .

 

Zdjecie : 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6677c86a7dec2eb.html w Moim Kufrze Audi A3 8P D3

czekam na opinie

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem tak nigdy nie mialem stycznosci z alpine jezeli chodzi o glosniki wiec pytam glosnik od kolegi z pracy dał za niego ze skrzynia 600 zł w Euro car audio w bydgoszczy u chlopakow tak ze prosze o jakies info bo w necie nic znalesc nie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam za klockami dzis zamowilem dls nowy model rc6.2 z tym ma to wspoł pracowac na przodzie.bede mial mozliwosc odsluchu go u znajomego naraazie ziomek z pracy mnie nie ponagla poniewaz lezalo to u niego w szafie ... dlugo tak ze spokojnie narazie chce zasiegnoc opini czy warto 


zapomnialem dodac wlozylem go narazie powtarzam wizualnie w bagaznik zobaczyc jak to wyglada bo mam 2 projekt w glowie od mirasa z koronowa chce łyknoc zabudowe do suba w lewe nadkole oryginalnie zeby miec wiecej miejsca w kufrze


Jeszcze Raz krótko zwięźle na temat Potrzebuje Info o Mocy w RMS to Raz / Dwa jaki byscie za jakies rozsadne pieniadzie np do 300 Pln Polecili pod ta jakis Piec i trzy czy warto za tą cene 150 zł Zakupić Go. czekam na wyrozumiałe Odpowiedzi 

pozdrawiam.

 

 

Polecam zamiast CA zając się nauką pisania , bo w takim stylu , to raczej się tylko ośmieszasz i przede wszystkim nas obrażasz , bo jesteśmy zmuszani do zastanawiania się "o co chodzi autorowi" !

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiem czytac lecz Zawsze w Jakims poście znajdzie sie jakis przysłowiowy koles który Okej ma wiedze jest hejterem znawca Dobrym CA a ja w poscie napisalem 3 proste pytania i nic wiecej :-O

 

 

Nie będę się powtarzał ale wiedz , iż na taką pisownie tutaj nie pozwolimy!

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...